Modle sie aby dobry Bóg przjał Twa duszyczke do społeczności świetych w
Niebie
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Przestało bić najlepsze z serc, tak kochające życie i ludzi.
Żadna Cię krzywda już nie dotknie i żadna łza Cię nie obudzi...
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️idzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i
nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech
Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy już tego co było w naszych marzeniach...pozostała tylko tęsknota i
malutkie światełko nadziei, że kiedyś odzyskamy to, co
straciliśmy...cieplutkie światełko pamięci Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"I ucichł Twój szept -Twój wzrok już zgasł,wokół tylko cisza. My
tu,Ty tam,gdzieś po drugiej stronie nieba" •♥• Światełko Pamięci
Kamilku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ⋱⋱(❤️)⋰⋰ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
⋱⋱(❤️)⋰⋰
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
łaskawości Nieba Kamilku pragne dla Ciebie
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zegar zatrzymał wskazówek Wasz czas, zostawił jedynie ślad, wtulił w
pamięć...Byliście i Będziecie z nami zawsze...pięknych wspomnień nikt nam
nie odbierze...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie....
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem Kochani...♨❤️♨
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
moje serdeczne wspomnienia, mysli o smutnych chwilach, cierpieniu i to co
utaciliśmy na zawsze na tej ziemi, niech łaska boża wynagrodzi zbawieniem ,
szczesliwościa Nieba Twej duszyczce
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.