Gdybym mogła zerwać jedną z gwiazd na niebie, uchwycić jeden promyk
słońca, iskierkę z ogniska zachować w dłoni, złapać wiatru lekki
powiew...zrobiłabym bukiet...taki z całego serca - dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ☀️ Na niedzielny wieczór Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zapalamy tu światełko w pierwszą niedzielę lipca, by pamięć o Tobie
trwała. Krwi Chrystusa ,pociecho płaczących wybaw nas i naszych kochanych
zmarłych od wiecznego potępienia.
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA
wSZYSTKIE PRZEżyte z Toba chwile to takie perły w mej przeszłości,które
znikneły bezpowrotnie a teraz bez niech tak trudno zyć, oby Twa duszyczka w
Niebie była szczesliwsza niz tu na ziemi
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce
ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie
dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na
zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo za Wami....żal, bezsilność, smutek...kochamy, bo kochać
to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was.....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Weekendowe Światełko Pamięci .(♥). Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kamilku mysl o Tobie i zawsze z Toba,tak przykro i smutno i jesdnoczesnie takie
oparcie w Tobie na zawsze mimo odległosci jakie nas dziela.Dzis pierwsza sobota
m-ca modle sie do Matki Bozej za Ciebie
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć oddzielają nas od Was granice nieskończone, sercem i myślami jesteśmy
blisko....Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Ubyło Cie kochany w kregu rodziny , kolegow , przyjaciól, znajomych, tak wiele
wnosiłws swa wyjatkowa osobowoscia do tego swiata, niech teraz Niebo cieszy sie
Toba i TY KOCHANY NIEBEM
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pełno nas,a jakby nikogo nie było,jedną malutką duszą tak wiele ubyło; -
Światełko Pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Moja pamięć i światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨️
Lecz oni ciągle przecież żywi. Nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy
nas pozostały. Tylko ich ciała zabrał czas.Pamiętam
kochani.♨️❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my
przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu...brakuje Was Kochani tak
bardzo...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jesteś pamięcią w naszych sercach ❤️❤️
☀️ Jasne Światełko do Nieba Ci ślę ☀️ Kamilku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.