Niech to światełko odnajdzie Was gdzieś wysoko i przekaże Wam, że tu na
ziemi, ci co zostali, pamiętają... i tęsknią...i kochają...i wierzą w
spotkanie....
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko;:❤️:Śpij spokojnie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po
wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku
pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście ciszą, która śpi, Jesteście tęsknotą oczu we łzach, na zawsze
pozostaniecie w sercach Bliskich Kochani, Jesteście choć już tu Was nie
ma....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ** NIECHAJ PŁONIE CI ****** WIEKUIŚCIE ** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ******
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
pozdrawiam Cie kochany, zapalam wirtualna swieczke aby jej ciepło dotarło do
Ciebie i przytuliło Cie ode mnie
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Kamilku...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie i wciąż splecione w bólu dłonie,znów będą czekać na
spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.Pamiętam,
Kamilku...☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jednego serca trzeba nam na ziemi, żeby z łez otarły oczy nasze, byśmy
zasypiali spokojnie, marząc o szczęściu...Serca Twojego...tak mało nam
trzeba, a jednak...żądamy za wiele....
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
⭐♥️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Ci ofiarować - to pomyśleć o Tobie,
wystarczy myśl, by być blisko,nawet wtedy,gdy tak wiele dzieli. - Światełko
Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️♥️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę... za szybko, za rano,
za nagle. Nie pyta, nie uprzedza, nie dyskutuje... Przychodzi i zostawia ból.
Ból, który ukoić mogą tylko wspomnienia...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.