Moja Pamięć, Modlitwa i Światełko dla Ciebie Joasiu [*][*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Promyczek pamięci Aniołku....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*]Odmawiamy różańce z paciorków łez wylanych za Wami Dzieci nasze, z
utęsknieniem czekamy znaku od Was, Kochani. Dusze nasze wyrywają się, by
znów być przy Was...Tęsknota bardzo boli...
Zgłoś SPAM
mama S.P. Przemka
Jest na świecie taki rodzaj bólu, którego nie można wyrazić łzami. Nie
mogąc przybrać kształtu, osiada na dnie duszy jak śnieg podczas bezwietrznej
nocy... Joasiu...[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
...nothing`s ever built to last... wtorek, 5 lipca 2011
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
5.07.2011 (*)
Zgłoś SPAM
mama Jakuba Otworowskiego
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
pamiętam (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
poniedziałek, 4 lipca 2011
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
zapalam kolejne światełko pamięci na Twojej niebiańskiej drodze (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama, tata, John
niedziela, 3 lipca 2011
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*]Joasiu[*]pamiętam...
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
Joasiu światełko pamięci i modlitwa za spokój Twojej duszy [*][*][*] :(
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Kochane dzieci, gdy dotrzemy tam za nieba bram...wiemy...nie będzie więcej
już łez w niebie… …(*)♥(*)♥(*)♥...Asia…(*)♥ (*)♥(*)♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.