Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
420024
Zapalone ponad rok temu
MARIA c.śp.K.Makowieckiej
JOASIU W TYM SMUTNYM DNIU JESTEM MYŚLĄ Z TWOIMI RODZICAMI SERDECZNIE IM WSPÓŁCZUJĘ I ZARAZEM PROSZĘ CIEBIE JOASIU POMÓŻ IM W TYCH TRUDNYCH CHWILACH, KIEDY MUSZĄ ZMAGAĆ SIĘ Z TYM BOLESNYM CIERPIENIEM.
Zgłoś SPAM
aniołeczek Łukasza Skarupińskiego
Joasiu zapalam światełko Wam w tą smutną rocznicę [*]
Zgłoś SPAM
MARIA c.śp.K.Makowieckiej
JOASIU ŚWIATEŁKO W TĘ SMUTNĄ ROCZNICĘ...ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI...(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Aniołka Czarusia
Joasiu przesyłam ci moc najjaśniejszych światełek do nieba, niech oświetlają drogę do twoich najbliższych, oni bardzo cię potrzebują szczególnie w tak trudne dni jak dzisiaj. Pamiętam (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Konrad Michalski
Zgłoś SPAM
Katarzyna Kapłon
Zgłoś SPAM
Kasia Zawadka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Cabaj
Zgłoś SPAM
Dana,Jerzy,Iwonka,Maciej
Joasiu dla Ciebie niegasnące światełko pamięci - druga Rocznica
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Joasiu..w ten dzien dla Ciebie rocznicowe swiatełko zapalam..((*))((*))..
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
lilka majewska
Asiu , pamietam, tęsknie w moim sercu ogrzewam pamięć o Tobie.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Mówią że czas nie leczy ran, ale pozwala przyzwyczaić się do bólu.. To nie jest prawdą.. nic się nie zmienia.. serce tak bardzo boli i drży w oczekiwaniu...Joasiu, światełko w drugą rocznicę [*]
Zgłoś SPAM
Rodzina Antoniuk
Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci [ * ]
Zgłoś SPAM
Konrad Michalski
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Joasiu,w wigilię tej bolesnej Rocznicy zapalam dla Ciebie światełko pamięci[*][*][*]Bądź szczęśliwa w Lepszym Świecie.I wspieraj Rodziców,bo bardzo tego potrzebują.Wyrazy współczucia dla Państwa
Zgłoś SPAM
mama i tata
...dwa lata temu byliśmy tacy spokojni..jeden Bóg mógł wiedzieć...czwartek, 7 lipca 2011
Zgłoś SPAM
John Mills
My cousin Joasia, thinking of you during my time in Warsaw and always xxx
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Wasza miłość pozostanie,tak długo jak jest nasza.Śnimy o miejscu gdzie moglibyśmy zostać,śnimy o miejscu gdzie spotkamy Was znów…Dzieci jesteście całym naszym życiem… (*)(**)(*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*] Joasiu, niegasnące światełko [*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   357   358   359   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski