Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
420031
Zapalone ponad rok temu
mama Ś.P. Przemka
Anioły są obrazami naszej tęsknoty za poczuciem bezpieczeństwa,za lekkością i radością,za żywotnością i miłościa.Łączą niebo z ziemią.Otwierają nam niebo i nadają naszemu życiu niebiański blask.
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Szczęście, młodość, chęć życia, entuzjazm ... i jedna chwila to rozprasza. Tylko to co w sercu płonie wiecznym jest - to pamięc nasza. (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
ღ✿ღ...ASIEŃKO ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI... ღ✿ღ____(*)___
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Pierwsza myśl po przebudzeniu - "Nie ma Cię, Dziecko moje", ale musimy wstać, być, pracować. Świat istnieje dalej, choć nasze trwanie w nim jest nieznośne. Joasiu, dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Wujek Włodek z całą Rodziną ANTONIUK
POLSKA-Warszawa; 9 lipca 2011
Zgłoś SPAM
Monika i Konrad Jaśmińscy
Modlimy się i pamiętamy.
Zgłoś SPAM
mama i tata
Joasiu, Córeczko Nasza, będziemy kiedyś RAZEM, czekaj na nas, piątek 8 lipca 2011
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Od 2 lat Twoi Bliscy tęsknią do Ciebie ... u progu dorosłego życia zgasło Twoje ziemskie światełko- teraz my zapalamy światełka na Twojej drodze do wieczności. Mocno przytulam dziś Twoich Bliskich (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mija tylko czas....ból i tęsknota ciągle takie same....
Zgłoś SPAM
Jadwiga Rudolf
Zawsze myślę o Tobie i Twoich rodzicach,modlę się za ciebie.
Zgłoś SPAM
Grażyna Giglewicz
Zgłoś SPAM
pamiętająca
[*][*]
Zgłoś SPAM
Paulina
to już 2 lata... pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Asieńko bądź szczęśliwa tam gdzie jesteś.Opiekuj się najbliższymi...Asieńko to tylko chwilka i będziemy przy Was...Do zobaczenia Aniołku*(♥)*(♥)*
Zgłoś SPAM
Ciocia Elzbieta
Zawsze w moim sercu i myslach
Zgłoś SPAM
John Millls
My love to Joasia xxx
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
Joasiu, opiekuj się rodziną, daj im odczuć swoją obecność i wsparcie... (*) 8.07.2011
Zgłoś SPAM
inna mama
Asieńko, światełko pamięci dla Ciebie w tym jakże bolesnym dla Twoich Bliskich dniu... Daj im odczuć, że jesteś szczęśliwa, mimo, że oni nie. Nigdy nie zrozumiemy takich wyroków... Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Juliette Mills
You are always remembered, thought about and missed, you will forever be with your family and you live on in all the hearts of those who knew and loved you. XXX
Zgłoś SPAM
Agata
Aniołku opiekuj się najbliższymi. Światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   356   357   358   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski