Zapalam światełko na dziś i jutro aby na Twojej drodze zawsze było
jaśniutko (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
piątek, 15 lipca 2011
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*]Tyle się nie wydarzyło,tyle jeszcze było do przeżycia i
zrobienia...Żal ściska serce,że nic już nie nastąpi...Joasiu,mam
nadzieję,że wszystko jest Tam wynagrodzone
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Rozłąka jest naszym losem, Spotkanie naszą nadzieją ...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Człowiek jest tajemnicą - z tajemnicy przybywa i w tajemnicę odchodzi
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
*(*)*...JOASIU ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE...PAMIĘTAM...♥♥✿♥♥ ✿
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Czekać godzinę to długo, jeśli miłość ma się tuż przed sobą.
Czekać wieczność całą to krótko, jeśli miłość jest w końcu
nagrodą."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Światełko pamieci (*)
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Na zawsze w naszych sercach, pamięci i w modlitwie (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
ღ♥ღ....[*]...JOASIU MOJA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE
...[*]....ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Jesteś tak daleko ... Nie chcemy wierzyć w Twoją śmierć ... Wciąż widzimy
Twój uśmiech i tą radość w oczach ... Został nam tylko ból ... Bóg
bardzo Cię potrzebował, skoro Ciebie zabrał (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Irina Antypina
Zgłoś SPAM
MARIA
ღ♥ღ____JOASIU MOJA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE ___ ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
Mama Aniołka Czarusia
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście
... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Alina
Zgłoś SPAM
mama i tata
...we hope you had the time of your life..., niedziela 10 lipca 2011
Zgłoś SPAM
MARIA
ღ✿ღ...*..ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE JOASIU..*..ღ✿ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.