Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
420050
Zapalone ponad rok temu
ciocia Łukasza
Zapalam światełko na dziś i jutro aby na Twojej drodze zawsze było jaśniutko (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
piątek, 15 lipca 2011
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*]Tyle się nie wydarzyło,tyle jeszcze było do przeżycia i zrobienia...Żal ściska serce,że nic już nie nastąpi...Joasiu,mam nadzieję,że wszystko jest Tam wynagrodzone
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Rozłąka jest naszym losem, Spotkanie naszą nadzieją ...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Człowiek jest tajemnicą - z tajemnicy przybywa i w tajemnicę odchodzi (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
*(*)*...JOASIU ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE...PAMIĘTAM...♥♥✿♥♥ ✿
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Czekać godzinę to długo, jeśli miłość ma się tuż przed sobą. Czekać wieczność całą to krótko, jeśli miłość jest w końcu nagrodą."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Światełko pamieci (*)
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Na zawsze w naszych sercach, pamięci i w modlitwie (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
ღ♥ღ....[*]...JOASIU MOJA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE ...[*]....ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Jesteś tak daleko ... Nie chcemy wierzyć w Twoją śmierć ... Wciąż widzimy Twój uśmiech i tą radość w oczach ... Został nam tylko ból ... Bóg bardzo Cię potrzebował, skoro Ciebie zabrał (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Irina Antypina
Zgłoś SPAM
MARIA
ღ♥ღ____JOASIU MOJA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE ___ ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
Mama Aniołka Czarusia
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
ciocia Łukasza
Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście ... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Alina
Zgłoś SPAM
mama i tata
...we hope you had the time of your life..., niedziela 10 lipca 2011
Zgłoś SPAM
MARIA
ღ✿ღ...*..ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE JOASIU..*..ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Suzy
Forever missed. xx
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   355   356   357   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski