cały dzień pada ... ale nic nie zgasi światełka dla Ciebie jakie ciągle
pali się w naszych sercach (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
Miłość, spokój, radość. Łatwo powiedzieć. Miłość OK, ale twarda
skorupa do wnętrza spokoju i jeszcze twardsza skorupa do radości stawiają
opór... piątek, 1 lipca 2011
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
28.06.2011 r. (*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 26 czerwca 2011
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Tak trudno jest żyć gdy serce dziecka przestało bić...Tak strasznie boli,
Boże, jak boli...Czy istnieją jakieś granice rozpaczy, bólu i miłości
matczynej? Jak to wszystko upchnąć w sercu? [*]
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
24.06.2011 r (*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
Boże Ciało, czwartek 23 czerwca 2011
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko Pamięci Joasiu ...[*]
Zgłoś SPAM
Grzesiek Ciurapiński
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Tęsknota jest najdokładniejszym sposobem pomiaru siły miłości."
Joasiu...[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 18 czerwca 2011
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
18.06.2011 r. (*)
Zgłoś SPAM
MARIA c.śp.K.Makowieckiej
światełko pamięci...((***))***(((** *))**)....
Zgłoś SPAM
Dana
Zgłoś SPAM
Imieniny Cioci Joli.... Asieńko.... 15 czerwca 2011
Ala z Rodziną; 15-06-2011
Zgłoś SPAM
mama i tata
Msza za Babcię Jolę i Dziadka Romana, w kościele Najświętszego Zbawiciela -
Warszawa, środa 15 czerwca 2011
Jest Uśmiech nad Uśmiechami,tylko Jeden - ten co się raz zdarza ,między
naszą Kołyską a Mogiłą - gdy taki Uśmiech zajaśnieje znika wszystko co
Cierpieniem było…((**))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.