Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
420149
Zapalone ponad rok temu
Małgorzata Komajda
18.11.2011 r. (*)
Zgłoś SPAM
MARIA
.•*♥*•. ...Kto żyje w sercach tych, którzy pozostają - nie umiera..... .•*♥*•.
Zgłoś SPAM
mama i tata
Kochamy Cię Asiu, piątek, 18 listopada 2011
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Mówią "nie płacz", ale łzy same płyną, odeszłaś na wieki, serce pękło na pół, brak słów. Tylko łzy...tylko pamięć pozostała po Tobie [*] Joasiu, pamiętamy[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
Dziękujemy Ci Joasiu, że byłaś z nami prawie przez dwadzieścia lat. BYŁAŚ, JESTEŚ I BĘDZIESZ ZAWSZE. Środa, 16 listopada 2011
Zgłoś SPAM
MARIA
•*¸♥¸.•*´Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda która nie pozwala zapomnieć ...•*¸♥¸.•*´
Zgłoś SPAM
tata Adasia Misteckiego
Światełko mojej pamięci Joasiu...
Zgłoś SPAM
MARIA
´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ ♥«_PAMIĘTAM_»♥ ´*.¸(*.¸♥¸.*
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
14.11.2011 (*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 13 listopada 2011
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥..."Nadzieja nieustanna- Maluje swą barwą nasze losy, Byśmy nie ustawali w drodze nawet wtedy.... Gdy nie jest ona prosta ani łatwa."♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
To nieprawda,że ich już nie ma.Co dzień nas budzą ptakami o świcie.prawdziwie wolni spokojem wiecznym,Bo po drugiej stronie czeka Nowe Życie.(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
Dzień Niepodległości, piątek, 11 listopada 2011
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana duszynskiego
Nikt nie wie skąd bierzemy siły ,żeby żyć bez Was .Wy w lepszym świecie a my brniemy przez wzburzone morze i omijamy góry lodowe jak się da.(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
(*)
Zgłoś SPAM
kasia
[*][*][*] siostra Ś.p Dawid Cichy lat 20
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Słowa puste, jak życie bez naszych dzieci... Pamiętam Joasiu [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
wtorek, 8 listopada 2011
Zgłoś SPAM
Gosia
8.11.2011 (*)
Zgłoś SPAM
MARIA
•*♥*•"...Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęskni bez końca..."•*♥*•
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   345   346   347   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski