Na każdym miejscu i o każdej porze gdzie z Tobą płakał ,gdziem z Tobą się
bawił Wszędzie i zawsze będe ja przy Tobie ,Bom wszędzie cząstkę mej duszy
zostawił.(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
(¯♥¯) Ostatni listek z drzewa spada wiatr gasi znicza mały płomień Myśli
gdzieś błądzą do przeszłości pamięć przywoła kartę wspomnień
(¯♥¯)
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥..Kiedy słońce zgaśnie Kiedy gwiazdy umilkną na wieki Kiedy ciało
spowiją mroki tej ziemi Dusza wtedy zrozumie Kto w miłości pokłada nadzieję
....♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Nad Twoją białą mogiłą moje Dziecie- zgasłe Kochanie- me usta szeptały
bezsiłą: - Daj wieczne odpoczywanie.
Kiedy będziemy zapalać światełka ,w miejscu gdzie odpoczywacie ,niechaj
połączy nas więzi mgiełka ,a ujrzymy jak się do nas usmiechacie(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
․•"*♥*"•․ PAMIĘTAM ․•"*♥*"•․
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Nie czuć, bo to tak boli... Nie myśleć, bo myśl niepokoi... Nie
mówić, bo słowa próżne... Nie żyć, bo życie zbyt trudne..." [*]
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
[*][*][*] :(
Zgłoś SPAM
MARIA
*°♥ W dniu Zaduszek, w czas jesieni, odwiedzamy bliskich groby. Zapalamy
zasmuceni małe lampki - znak żałoby.... Pamiętam *°♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Rozłączeni-lecz jedno o drugim pamięta ,pomiędzy Nami lata biały gołąb
smutku (*)
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Piękna Duszo, dostąp łaski życia w wiecznej Jasności i
nieprzemijającym szczęściu. Wieczny odpoczynek ... [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
Zaduszki, środa, 2 listopada 2011
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
,zamiast z goryczą w sercu opłakiwac tych,którzy tak drodzy mi byli,wolę
oPanie-wzbudzac w sobie tęWiarę,ze ONI nie umarli,gdy z oczu moich znikneli-TY
ZYCIE WIECZNE IM DAŁEŚ..,
Zgłoś SPAM
Kasia i Jacek
„Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu,
który przynosi tęsknota”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.