Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
420172
Zapalone ponad rok temu
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
dana z rodziną
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 30 listopada 2011
Zgłoś SPAM
Gosia Komajda
29.11.2011 (*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 27 listopada 2011
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego, co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...Czas płynie jakby nigdy nic i głośno liczy moje łzy... w jego ręce oddam się, poczekam kilka dni a gdy wreszcie znów stanę z Tobą twarzą w twarz to powiem Ci jak było tu Ciebie brak....♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Ja podaję Tobie wirtualnie dłoń chociaż dzieli nas bezkresna toń myśli , zdarzeń , krajobrazów , abstrakcyjnych rozumu obrazów .
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
•♥• "Jesteś taką godziną - która już nie wróci - stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady - zapomnianym uśmiechem - który bardzo smuci i wspomnieniem - na które nie ma żadnej rady."•♥•♥•
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 23 listopada 2011
Zgłoś SPAM
Gosia Komajda
23.11.2011 (*)
Zgłoś SPAM
Marzena Dalka
Wciąż jesteś Joasiu w naszej pamięci
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥ W sercach ciągle jesteś na drugą stronę tęczy patrzysz w chmurach dzisiaj odpoczywasz w milionach kwiatów, w tysiącach kolorów. Patrzysz na nas z Twojej gwiazdy skrzydłami aniołów otaczasz nas
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Czasem tak po ludzku, współczujesz nam Boże, bo nawet Ty, nie zawsze pomóc nam możesz..[*] Współczucie (wyobraźnia serca) – niech daje znać! Niech daje znać! W. Szymborska.[*]
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
Joasiu pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
(*)
Zgłoś SPAM
inna mama
dziś Dzień pamięci ofiar wypadków drogowych... pamiętamy Asiulku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
.Każde spojrzenie jest piękne jak go widzisz Każda chwila jest jednorazowa jak ją przeżywasz I każdy człowiek jest potrzebny.gdy go w sercu nosisz
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   344   345   346   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski