☆♥☆...BYŁ TAKI KTOŚ - KOGO NIE ZASTĄPI NIKT BYŁ TAKI KTOŚ - KTO NIE
WRÓCI NIGDY JUŻ...JOASIU...☆♥☆
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 18 grudnia 2011
Zgłoś SPAM
Gosia Komajda
Anioły są wśród nas ... 16.12.2011
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
''Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na
zielonych pastwiskach. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie
ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. ''
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Tylko miłość do Was trzyma nas przy życiu i wiara w to że spotkamy się w
Domu Bożym(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
(¯♥¯) Ostatni listek z drzewa spada wiatr gasi znicza mały płomień Myśli
gdzieś błądzą do przeszłości pamięć przywoła kartę wspomnień
(¯♥¯)
Zgłoś SPAM
mama i tata
Dzień Palenia Świec za Zmarłe Dzieci na Świecie. Światełko do Nieba
Córeńko(*), niedziela, 11 grudnia 2011
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
10.12.2011 (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
..,,najwazniejsze co zostaje po nas-to miłość, która sięga poza grób..A
wiara -daje nadzieję na spotkanie..,,
Zgłoś SPAM
mama i tata
czwartek, 8 grudnia 2011
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Nie było mnie tu troche ale dziś światełka za wszystkie nieobecne dni
Aniołki nasze(*)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Moje światełka z serca płynące,dla Ciebie Aniołku...♥(*)Za te dni kiedy
byłam nieobecna ...
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 7 grudnia 2011
Zgłoś SPAM
mama i tata
Posyłamy Ci modlitwę Córeczko. Mikołajki 6 grudnia 2011
Zgłoś SPAM
MARIA
♥☆♥...MIKOŁAJKOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...♥☆♥
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Mikołajkowe światełko dla Ciebie, Joasiu. Bądź szczęśliwa [*][♥][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.