♥♥♥...Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni Zaduma się i znicz zapali,
Tęsknota w sercu znów się schroni, Bo cierpią ci, co tu zostali...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama i tata
2 lata i 7 miesięcy, środa, 8 lutego 2012
Zgłoś SPAM
inna mama
Światełko pamięci Joasiu... niech ono rozświetli Twą i Jacka drogę po
niebiańskich łąkach... Wasi bliscy chcą wierzyć,że jesteście
szczęśliwi,choć oni bardzo odczuwają Wasz brak... bądźcie z nimi...
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
Pamiętam (*) 6.02.2012
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 4 lutego 2012
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 1 lutego 2011
Zgłoś SPAM
Dana i Jerzy
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 28 stycznia 2012
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
26.01.2012 (*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 25 stycznia 2012
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 21 stycznia 2012
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Asiu światełka za dni nieobecności.Nie miałam łączności z
serwerem.[*][*][*]
Zgłoś SPAM
21-01-2012 - Dzień Babci - Babci Joli i innych Kochanych Babć.... Ciocia Ala i Wujek Włodek z Synami
dziś 21-01-2012 mija 2.m-c jak Moja Najkochańsza na świecie MAMUSIA
NATALIA... Odeszła.do.Domu.Ojca... Proszę o Pamięć, Modlitwę i
Wspomnienie... Asiu - Niech Dobry BÓG ma Was wszystkich w Swej Opiece
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.