Jutro odwiedzimy Cię Asiulko z Małgosią. Do zobaczenia Aniołku.
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 11 stycznia 2012
Zgłoś SPAM
Ala Włodek Michał Marcin
11-01-2012 Sroda
Zgłoś SPAM
mama i tata
Minęło dwa i pół roku, niedziela 8 stycznia 2012
Zgłoś SPAM
mama i tata
Trzech Króli, piątek, 6 stycznia 2012
Zgłoś SPAM
Marta
Zgłoś SPAM
mama aniołka Rafałka
Joasiu światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 4 stycznia 2012
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
Joasiu światełko na Nowy Rok-Pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
Asiu... Ty wiesz... Czego Tobie życzymy na ten NOWY 2012 ROK....
Wujek Włodek z RODZINĄ; 01-01-2012 niedziela....
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda z rodziną
1.01.2012 (*)
Zgłoś SPAM
Mama Aniolka Czarusia
Joasiu przesyłam ci Noworoczne Światełka dla ciebie Aniolku
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Twoim bliskim Aniele zycze spokojnego wyciszonego i zdrowego 2012 r.
Zgłoś SPAM
mama i tata
Na Nowy Rok Joasiu, niedziela 1 stycznia 2012
Zgłoś SPAM
[{*}]
Zgłoś SPAM
Asieńko....
..."Wszyscy Święci...." Wujek Włodek, Ciocia Ala, Michał, Marcin
31 grudnia 2011 - sobota...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.