♥♥♥...I choćby pogasły wszystkie światła, nie pozwól zasnąć
Nadziei, bo w sercu pali się płomień Miłości, którego nie zgasi żaden
wiatr.. ♥♥♥
Zgłoś SPAM
[ * ]
Zgłoś SPAM
Katarzyna Jasiołek
Spoczywaj w spokoju..
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...I cisza i pustka i brak Kogoś
kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą...
wspomnienie i nadzieja,
że kiedyś się spotkamy
na jednej z nieba dróg... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Maria Kardasiewicz
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż, światełko zaś oświetla
im drogę....♥♥♥.
Zgłoś SPAM
Monika
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥....Był taki Ktoś- kogo nie zastąpi nikt był taki Ktoś- kto nie
wróci nigdy już... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥..Szukam Cię w powiewie wiatru, szukam Cię w płatkach róż,szukam i
znajdę Cię, bo moja miłość jest silniejsza niż śmierć.Znajdę nawet w
niebie i już na zawsze przytulę do siebie...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama i tata
[*] sobota, osiemnastego lutego 2012
Zgłoś SPAM
MARIA
♥✿♥..."Dzielić radość Innych ludzi ... Cierpieć wraz z Nimi tyle
Człowiek może zrobić dla drugiego Człowieka"....♥✿♥
♥Zawsze będziemy Cię kochać Asiu♥, Walentynki, wtorek, 14 lutego 2012
Zgłoś SPAM
inna mama
udanych Walentynek Kochane Dzieciaczki... Wasi bliscy myślą o Was szczególnie
w tym dniu,choć co dzień ich myśli nieustannie krążą wokół Was. Ich
świat zawalił się z Waszym odejściem... pusto i smutno
Zgłoś SPAM
Karol R.
pokój Jej duszy.
Zgłoś SPAM
Antoni Rzeźnicki
Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...Bo rozpacz jest bez dna, gdy w sercu kwiaty więdną, bo łzy co
płyną w wieczność godzinami...łzy przygniecione ciężkimi powiekami...Tak
smutno, bo Ciebie brak.... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzina Antoniuk
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
MARIA
♥✿♥...Jest taki ból, którego nic nie ukoi.... Jest taki strach, którego
nic nie pokona.... Jest taki żal, który nigdy nie zniknie.... Jest taka
tęsknota, która już na zawsze zostanie...♥✿♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.