Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
420209
Zapalone ponad rok temu
MARIA
♥♥♥...I choćby pogasły wszystkie światła, nie pozwól zasnąć Nadziei, bo w sercu pali się płomień Miłości, którego nie zgasi żaden wiatr.. ♥♥♥
Zgłoś SPAM
[ * ]
Zgłoś SPAM
Katarzyna Jasiołek
Spoczywaj w spokoju..
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą... wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Maria Kardasiewicz
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż, światełko zaś oświetla im drogę....♥♥♥.
Zgłoś SPAM
Monika
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥....Był taki Ktoś- kogo nie zastąpi nikt był taki Ktoś- kto nie wróci nigdy już... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥..Szukam Cię w powiewie wiatru, szukam Cię w płatkach róż,szukam i znajdę Cię, bo moja miłość jest silniejsza niż śmierć.Znajdę nawet w niebie i już na zawsze przytulę do siebie...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama i tata
[*] sobota, osiemnastego lutego 2012
Zgłoś SPAM
MARIA
♥✿♥..."Dzielić radość Innych ludzi ... Cierpieć wraz z Nimi tyle Człowiek może zrobić dla drugiego Człowieka"....♥✿♥
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥....WALENTYNKOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...♥♥♥....NIECH PŁONIE WIECZNIE....♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama i tata
♥Zawsze będziemy Cię kochać Asiu♥, Walentynki, wtorek, 14 lutego 2012
Zgłoś SPAM
inna mama
udanych Walentynek Kochane Dzieciaczki... Wasi bliscy myślą o Was szczególnie w tym dniu,choć co dzień ich myśli nieustannie krążą wokół Was. Ich świat zawalił się z Waszym odejściem... pusto i smutno
Zgłoś SPAM
Karol R.
pokój Jej duszy.
Zgłoś SPAM
Antoni Rzeźnicki
Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥...Bo rozpacz jest bez dna, gdy w sercu kwiaty więdną, bo łzy co płyną w wieczność godzinami...łzy przygniecione ciężkimi powiekami...Tak smutno, bo Ciebie brak.... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzina Antoniuk
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michala Ruty
Zgłoś SPAM
MARIA
♥✿♥...Jest taki ból, którego nic nie ukoi.... Jest taki strach, którego nic nie pokona.... Jest taki żal, który nigdy nie zniknie.... Jest taka tęsknota, która już na zawsze zostanie...♥✿♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   339   340   341   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski