....Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli
po to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ ....
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
"Niech Cię Pan Błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze Swe
nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie swoje oblicze
i niech Cię obdarzy pokojem" (Lb 6, 23) Amen.
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 21 listopada 2012
Zgłoś SPAM
inna mama
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... Światełko pamięci Joasiu zapalam, pochylając w zadumie
głowę...
Zgłoś SPAM
Asiu...Aniołku... Cudownych Rodziców Romana i Ewę masz... ja to także wiem...
Każdy dzień jest dla nas rocznicą.. Każdy dzień jest dla nas czekaniem..
Każdy dzień utopiony w tęsknocie.. Każdy dzień naznaczony
rozstaniem..Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Niezwykły Anioł skończył misję na ziemi ,zostawił płomień ,co w sercu
się mieni.......
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak
szybko
się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia.
Odpoczywaj w pokoju.[[**]]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a
takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty...ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
W milionach światełek ziemskich zniczy,są nasze myśli - o Was kochani.
Widzimy znowu Wasze oblicza...nie zmienione wcale - w niebios
otchłani...Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
Mama Aniołka Czarusia
Joasiu dla Ciebie
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
... Gdy serce pęknie
spotkamy się po drugiej stronie
tam gdzie wiara i miłość
połączy nasze dłonie....
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama i tata
Dzisiaj Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych, 18 listopada
2012
Zgłoś SPAM
Komajda Małgorzata
18.11.2012 (*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 18 listopada 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskej
Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
".....Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej,
Choć nadziei rwie się nić...
Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć...."
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie me myśli do Nieba
lecą....Zamykam oczy i uciekam w nieznane...Tam gdzie moje dziecko
ukochane.....[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają
dając ukojenie naszej duszy...
♥♥♥¸¸.•*´¯`✿
•*´¯`✿ ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.