...Każdego dnia ma rozpacz trwa... ramiona ciągle puste.. wciąż szukam Cię
i w noc i w dzień... zapełnić pragnę pustkę..Mikołajkowe światełko
pamięci..Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 5 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Dziecko to słońce i radość..Dziecko to największy skarb..Gdy gaśnie zbyt
szybko Jego płomień..nasze serca ogarnia ból..smutek..tęsknota i żal...[*]
Zgłoś SPAM
...Aniołku... Asiu... Światełko do Nieba... do Nieba... dla Ciebie...
Wujek Włodek; 2 grudnia 2012 niedziela...Aż nadejdzie ten czas...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Nikt nie jest naprawdę stracony jeśli był w naszym życiu i kochał nas, a my
kochaliśmy i kochamy Jego......[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 2 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 1 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Asieńko..[*]
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
29.11.2012 (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Bo cóż warte życie bez Ciebie... Cóż warty piękny, jasny dzień... Gdy nie
ma Ciebie Tamto zdaje się być snem... Odeszła radość, nic już nie cieszy..
Nikt nie zastąpi Ciebie...[*]...
Zgłoś SPAM
MARIA
"Nie przetartym gwiezdnym szlakiem. Mleczna droga wiedzie nas. Jeśli
kiedyś zgasną gwiazdy pozostanie uczuć blask .Będziesz przy nas i już nigdy
nic nie będzie dzielić nas"
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 28 listopada 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
__ ❤ __ Pod powiekami łez brakuje.. Tęsknota dręczy... Wszystko
smuci... W sercu Twój obraz się maluje... Kto mnie bez Ciebie żyć
nauczy....?..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 25 listopada 2012
Zgłoś SPAM
Asieńko... Aniołku... Światełko Wiary...Miłości... i Nadziei dla Ciebie do Nieba... do Nieba Aniołku
Wujek Włodek z RODZINĄ; 24.11.2012 sobota...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Do końca już dni mego żywota... Nic muru między nami nie skruszy... I
odwieczna za Tobą tęsknota... Nie pozwoli łez moich
osuszyć...Asiu[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
CZAS ZACHOWAŁ MILCZENIE ... ODESZLI ANIOŁOWIE .... ZOSTAŁA PUSTKA ...
ZOSTAŁO WSPOMNIENIE
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
DANA
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Wspomnienia wracają jak ptaki do gniazd.. znów serce wzruszają obrazy sprzed
lat... wyrywa się z piersi ciche westchnienie... a w duszy się miota milczące
cierpienie... ODPOCZYWAJ ASIEŃKO....[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
Wśród licznych kwiatów kobierca, którymi się ziemia pokrywa, jest jeden
kwiat w głębi serca, który się Pamięć nazywa....PAMIĘTAM.
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ .•*´¯`✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.