Szukamy Cię wśród dni i ciemnych nocy,rozpaczliwie i bez nadziei jak kamień
rzucony z procy.Szukamy w gwiazdach na niebie i w oczach zaszklonych
łzami,uwierzyć nie możemy,że już Cię nie spotkamy.
Zgłoś SPAM
MARIA
Szukam Cię w powiewie wiatru, szukam Cię w płatkach róż, nie widzę cię
już...szukam, szukam...i znajdę Cię, bo moja miłość jest silniejsza niż
śmierć...
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 12 grudnia 2012 (12.12.12)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
A kiedy noc zapadła cicha... Nowa gwiazda zabłysła na niebie.... W niej
będą Ciebie widzieli Ci co Cię znali... Co kochali Ciebie... [[**]]
Zgłoś SPAM
MARIA
Świat pełen mroku...
Jawi się niczym bezkresny ocean,
ludzkich łez, niespełnionych nadziei,
zdeptanych marzeń…PAMIĘTAM ASIEŃKO...
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
Asiu...Aniołku... Światełko do Nieba dla Ciebie...
Wujek Włodek; 10.12.2012 poniedziałek...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
To światełko..to miłość do Ciebie..które zawsze płonie..[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
*Oczami wodziłaś po szerokim niebie, szukając drogi wyznaczonej dla Ciebie,
ogarniałaś świat ciekawym spojrzeniem, by zabrać ze sobą każde
wspomnienie*
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama i tata
g.19.00, 9.12.2012 DZIEŃ PALENIA ŚWIEC ZA ZMARŁE DZIECI na świecie. Msza
17.30 w Sankt. Matki Bożej Nauczycielki Młodz. Siekierki Wa-wa,
www.plomykdonieba.pl, www.compassionatefriends.org/home.aspx
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 8 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
MARIA
Są łzy, co jak ogień palą ,są Serca, które się nigdy nie żalą. Są
winy, na które nie ma sędziego, więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego?
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Dla tych Którzy odeszli... W nieznany świat.... Płomień na wietrze Kołysze
wiatr... Dla Ciebie Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
Ciocia Ala z RODZINĄ Pamięta o Tobie Asiu... Pamiętamy !!!
Jutro, 9 grudnia 2012 - ...Dzień Palenia Świec za...BOŻE Kochany...
Światełko do Nieba dla Ciebie Asieńko...PAMIĘTAMY i MODLIMY się... Ciocia
Ala, Wujek Włodek, Michał, Marcin, 8 grudnia 2012 sobota..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wieczność nie zamknęła przed Nami bramy,przyjdzie chwila - gdy znów się
wszyscy spotkamy....Światełko i modlitwa dla Was....
Zgłoś SPAM
dana z rodziną
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
PKG
Spóźnione Mikołajkowe światełko Joasiu [*]
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
7.12.2012
(*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
Mikołajki, czwartek 6 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
MARIA
...Śpiewam Ci liści szelestem, kocham - przy Tobie jestem w wschodzie i
zachodzie słońca ja będę z Tobą do końca ....MIKOŁAJKOWE ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI...
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.