Dziś pełna chwały Już Jesteś.. Do siebie wezwał Cię Anioł.. Ażebyś z
Bogiem nad światem trwała.. Ażebyś wszystkich bliskich w opiece
miała..Świąteczne światełko dla Ciebie Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 23 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Gdybyś tu Była..Choć na chwilę... Gdybyś choć na chwilę Była blisko..
Prostsze by było życie.. Prostsze by było wszystko.. Gdybyś tu Była ...
Gdybyś tylko była..Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
Jakie to szczęście szepnął dobry wiatr - kochać i być kochanym - pamiętam
ASIU...
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Oczami wodziłaś po szerokim niebie... szukając drogi wyznaczonej dla
Ciebie... ogarniałaś świat ciekawym spojrzeniem... by zabrać ze sobą każde
wspomnienie... Odpoczywaj Asiu...[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak
bolą....ASIU...
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 19 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
MARIA
Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze
Aniołki Ukochane...Wasze serca przestały bić, nasze biją lecz tak bolą....
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
MARIA
" Bądź zawsze blisko
Tych, których kochasz"
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥ •*´¯`❀
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy.....[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
wtorek, 18 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
Komajda Małgorzata
18-12-2012 (*)
Zgłoś SPAM
mama i tata
poniedziałek, 17 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Odchodzi od nas Ktoś, kto miał w życiu tyle jeszcze dobrego do zrobienia...
do powiedzenia... do zobaczenia.... Podążaj ku światłu i opiekuj się nami
z góry....[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...PAMIĘTAM
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Żyjemy na tym świecie jak we mgle.
Ale wiara jest wiatrem rozwiewającym mgłę.
Św.Jan Maria Vianney
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Bóg Dał i Bóg Wziął - taka Wola Jego i tylko serce zbolałe uparcie wciąż
pyta Dlaczego...Dlaczego...Dlaczego...???
╒▒╕╒▒╕╒▒╕╒▒╕
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
spoczywaj w spokoju Asieńko,jesteś pięknym aniołkiem ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.