Najjaśniejsze światełko i modlitwa na Nowy rok 2013.Bądźcie szczęśliwe
dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama i tata
Dla Asiuli wszystkie gwiazdki i promyczki, 1 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
mama i tata
poniedziałek, 31 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
Asiu... Aniołku...
Wujek Włodek; 29 grudnia 2012 sobota...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Wierzę Asiu że się kiedyś spotkamy..
Tam na górze..w Niebie.. na końcu naszej ziemskiej drogi...
Na zawsze wszyscy razem zamieszkamy..
I nie będziemy czuć już trwogi…..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją
obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. ♥SPOCZYWAJ W POKOJU[*][*]
Zgłoś SPAM
BÓG jest Miłością... Aniołku... Asieńko...
Światełka do Nieba dla Ciebie... Wujek Włodek z RODZINĄ - Święta BOŻEGO
Narodzenia'2012 24./25./26.grudnia.2012...
Zgłoś SPAM
Ala z Rodziną
Bożonarodzeniowe Światełko naszej pamięci dla Ciebie Asiu
Zgłoś SPAM
mama i tata
Boże Narodzenie, 25-26 grudnia 2012
Zgłoś SPAM
Mama Aniołka Czarusia
Joasiu przesyłam Bożonarodzeniowe światełka do samego nieba
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Ciocia Elzbieta
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Moja Modlitwa i Świąteczne Światełko Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Świąteczne światełko i modlitwa dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
Wigilia... Aniołku... Asieńko...
Ciocia Ala, Wujek Włodek, Michał, Marcin i Dziadziuś Edzio... WIGILIA,
24.12.2012
Zgłoś SPAM
mama S.P. Przemka
Bożonarodzeniowe światełko pamięci dla Ciebie Joasiu[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.