Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
420363
Zapalone ponad rok temu
mama aniołka Fabianka
Światełko najjaśniejsze dla Ciebie niech zawsze Ci płonie.
Zgłoś SPAM
Monika
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 16 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Asiu ♥♥♥ Chociaż Twe oczy zgasły..Nadzieja w nich pozostała..Ona nie poszła za Tobą..Lecz z nami pozostała..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 13 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Strugą po policzku płynie gorzka łza...ta łza to tęsknota..bo Ciebie tak bardzo brak..[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
Niech Twój świat... będzie pełen szczęścia i miłości. ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 12 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Pomiędzy nami Ci wciąż mieszkają..O których pamięć dbamy troskliwie..I choć Ich nie ma... NIE UMIERAJĄ... radośni..pogodni.. wszystkim życzliwi - TACY ZOSTAJĄ.....[*]
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
9.01.2013 (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już przy Tobie..A droga do Ciebie daleka...Światełko pamięci...[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
wtorek, 8 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
Asia Frączak
Dla Ciebie - na zawsze [*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Smutne oczy Matki wpatrzone w Twoją mogiłę.Tak chciałyby Ciebie zobaczyć chociaż przez krótką chwilę. Smutne matczyne ramiona z tęsknoty usychają.Usta spragnione czułości ciągle Twe Imię wołają.[*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
Trzech Króli, 6 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
Tu Ciebie nie ma... lecz jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś,,,co mrokom się opiera...jest pamięć a ona nie umiera.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
"...i kiedy będziecie mnie potrzebowali, wyszeptajcie moje imię a ja zaraz będę z Wami..." Asiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 2 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   319   320   321   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski