Światełko najjaśniejsze dla Ciebie niech zawsze Ci płonie.
Zgłoś SPAM
Monika
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 16 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Asiu ♥♥♥ Chociaż Twe oczy zgasły..Nadzieja w nich pozostała..Ona nie
poszła za Tobą..Lecz z nami pozostała..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 13 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Strugą po policzku płynie gorzka łza...ta łza to tęsknota..bo Ciebie tak
bardzo brak..[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
Niech Twój świat... będzie pełen szczęścia i miłości.
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama i tata
sobota, 12 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Pomiędzy nami Ci wciąż mieszkają..O których pamięć dbamy troskliwie..I
choć Ich nie ma... NIE UMIERAJĄ... radośni..pogodni.. wszystkim życzliwi -
TACY ZOSTAJĄ.....[*]
Zgłoś SPAM
Małgorzata Komajda
9.01.2013 (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie..A droga do Ciebie daleka...Światełko pamięci...[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
wtorek, 8 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
Asia Frączak
Dla Ciebie - na zawsze [*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Smutne oczy Matki wpatrzone w Twoją mogiłę.Tak chciałyby Ciebie zobaczyć
chociaż przez krótką chwilę. Smutne matczyne ramiona z tęsknoty
usychają.Usta spragnione czułości ciągle Twe Imię wołają.[*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
Trzech Króli, 6 stycznia 2013
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
Tu Ciebie nie ma... lecz jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie.
Jest coś,,,co mrokom się opiera...jest pamięć a ona nie umiera.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
"...i kiedy będziecie mnie potrzebowali, wyszeptajcie moje imię a ja
zaraz będę z Wami..." Asiu..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.