Gdzie nie ma łez i cierpień kres,
i słońce zawsze świeci...
To właśnie tam u nieba bram
spotkamy się gdy przyjdzie czas.
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
... DZISIAJ ... PUSTKA I ŻAL... BOŻE, DLACZEGO ZABRAŁEŚ TEN WIELKI DAR ? A
POZOSTAWIŁEŚ WIELKI BÓL ...I PUSTKĘ W SERCU...JAK DŁUGO TO BĘDZIE
TRWAĆ...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Świtełko Joasiu [*]
Zgłoś SPAM
MARIA
"....To nieprawda że Ich już nie ma Co dzień nas budzą ptakami o
świcie Prawdziwie wolni spokojem wiecznym Bo po drugiej stronie czeka nowe
życie...."
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 11 listopada 2012
Zgłoś SPAM
mama S.P. Przemka
ღ♥ღ ┼ ღ♥ღ ┼ pamiętam ღ♥ღ ┼ ღ♥ღ ┼
Zgłoś SPAM
MARIA
"....Nic nie może przecież wiecznie trwać
Co zesłał los trzeba będzie stracić
Nic nie może przecież wiecznie trwać
Za miłość też przyjdzie nam zapłacić...."
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
Komajda Małgorzata
10.11.2012 (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione
w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie...((***))
Zgłoś SPAM
MARIA
Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane nie
pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i
zdarzeń....
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Asieńko...otaczaj opieką swoich bliskich... czuwaj nad nimi[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
... I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg...
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ .•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama i tata
czwartek, 8 listopada 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
ŚWIATEŁKO NADZIEI NAM POZOSTAŁO... LECZ , NA NIEWIELE SIĘ ONO ZDAŁO.. SERCA
NASZE WCIĄŻ KRWAWIĄ TAK SAMO... A OCZY NA NOWO ŁZAWIĄ...[*][*]
Zgłoś SPAM
MARIA
......Jedna chwila wystarczy żeby życie runęło, aby wszystko co mamy w
nicość odpłynęło
Zgubiło się w jednej chwili.... Odeszło...ASIEŃKO...
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Asiu..Twoja dusza wzniosła się ku górze... by lśnić czystym blaskiem na
Nieba lazurze... Za łzą spływa łza... w ciemności skryta twarz...Tak boli
każda łza..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 7 listopada 2012
Zgłoś SPAM
MARIA
....Tam, gdzie nie widzę już gwiazd, tam gdzie wolniej płynie czas, tam
jesteś...Bez Ciebie pusty ten nasz świat....ASIEŃKO...
♥♥♥¸¸.•*´¯`✿
♥.•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
....tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak, tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom, tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć..Asiu[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.