Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Joasia Jolanta Komajda


* 18.09.1989

 

+ 08.07.2009

Miejsce pochówku: Cm. przy Kościele im. Św. Franciszka z Asyżu, Izabelin, Puszcza Kampinoska

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (197)
Licznik odwiedzin strony
420288
Zapalone ponad rok temu
mama i tata
środa, 14 listopada 2012
Zgłoś SPAM
MARIA
Gdzie nie ma łez i cierpień kres, i słońce zawsze świeci... To właśnie tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ ♥•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
... DZISIAJ ... PUSTKA I ŻAL... BOŻE, DLACZEGO ZABRAŁEŚ TEN WIELKI DAR ? A POZOSTAWIŁEŚ WIELKI BÓL ...I PUSTKĘ W SERCU...JAK DŁUGO TO BĘDZIE TRWAĆ...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Świtełko Joasiu [*]
Zgłoś SPAM
MARIA
"....To nieprawda że Ich już nie ma Co dzień nas budzą ptakami o świcie Prawdziwie wolni spokojem wiecznym Bo po drugiej stronie czeka nowe życie...." ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama i tata
niedziela, 11 listopada 2012
Zgłoś SPAM
mama S.P. Przemka
ღ♥ღ ┼ ღ♥ღ ┼ pamiętam ღ♥ღ ┼ ღ♥ღ ┼
Zgłoś SPAM
MARIA
"....Nic nie może przecież wiecznie trwać Co zesłał los trzeba będzie stracić Nic nie może przecież wiecznie trwać Za miłość też przyjdzie nam zapłacić...." ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ ♥•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
Komajda Małgorzata
10.11.2012 (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie...((***))
Zgłoś SPAM
MARIA
Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane nie pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i zdarzeń.... ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ ♥•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Asieńko...otaczaj opieką swoich bliskich... czuwaj nad nimi[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
... I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg... ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ .•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama i tata
czwartek, 8 listopada 2012
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
ŚWIATEŁKO NADZIEI NAM POZOSTAŁO... LECZ , NA NIEWIELE SIĘ ONO ZDAŁO.. SERCA NASZE WCIĄŻ KRWAWIĄ TAK SAMO... A OCZY NA NOWO ŁZAWIĄ...[*][*]
Zgłoś SPAM
MARIA
......Jedna chwila wystarczy żeby życie runęło, aby wszystko co mamy w nicość odpłynęło Zgubiło się w jednej chwili.... Odeszło...ASIEŃKO... ♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Asiu..Twoja dusza wzniosła się ku górze... by lśnić czystym blaskiem na Nieba lazurze... Za łzą spływa łza... w ciemności skryta twarz...Tak boli każda łza..[*]
Zgłoś SPAM
mama i tata
środa, 7 listopada 2012
Zgłoś SPAM
MARIA
....Tam, gdzie nie widzę już gwiazd, tam gdzie wolniej płynie czas, tam jesteś...Bez Ciebie pusty ten nasz świat....ASIEŃKO... ♥♥♥¸¸.•*´¯`✿ ♥.•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
....tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak, tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom, tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg zapragnął Cię mieć..Asiu[*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   325   326   327   ...   420   421    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Roman, Ewa, Marta, Jerzy, Tosia Komajda
16.07.2009
 
-
Ceremonię prowadził
ks. Henryk Michalak, ks. Andrzej Kamiński, ks. Andrzej Ostrowski