Łzy jak paciorki różańca w bolesnej tajemnicy...Pomału kapią bez końca,
nikt już ich dzisiaj nie zliczy...ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE,
JANKO...[[**]]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Majowe światełko Janeczko...
Zgłoś SPAM
Józek
,, To smutne, że niektórzy ludzie mogą być tylko w naszych sercach, a nie w
życiu..." Światełko pamięci na sobotę
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie Lecz nigdy nie zabierze tego,co w
sercu zostanie(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."Aniołeczki :*:*
Zgłoś SPAM
HALINA
...❤•◕•❤●((((¯`♥ ´¯))))●❤•◕•❤
Zgłoś SPAM
Józek
,, Nadzieja to resztki optymizmu, jaki zostaje nam w trudnych chwilach..."
Niech Maryja, której tak ufałaś i czciłaś w maju wstawia się za Tobą u
Boga. Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...Łzy płyną nieustannie... zniszczone
marzenia. Smutek... trwa i trwać będzie [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,
marzenia uskrzydlają chorą duszę...
a w nas wciąż smutek i tęsknota..
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
zięć
,, ŻYCIE, CHOĆ PIĘKNE TAK KRUCHE JEST, WYSTARCZY JEDNA CHWILA BY STRACIĆ
JE..."
Zgłoś SPAM
HALINA
♥♥...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...♥♥
Zgłoś SPAM
Mama śp Roberta i Wiesia Walas
Życie to prolog - śmierć jest początkiem a nie końcem.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.