Światełko nieustającej pamięci dla Ciebie Janeczko Kochana...
Zgłoś SPAM
HALINA
Tym,co odeszli w ten lepszy świat..zapalamy znicze z zadumą..bo przecież oni
niedawno tu byli i też znicze swym bliskich palili..Jak ulotne jest życie,jak
krótko trwa..dziś jesteśmy tu, a jutro TAM...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze zabrano...
Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota, spokój już odpłynął..została
tęsknota.[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa Bólem i
cierpieniem... zapalam znicz znicz wiecznej pamięci..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Majowy promyczek pamięci dla Ciebie Janeczko Kochana...
Zgłoś SPAM
HALINA
* ˆ✤ `*ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM... * ˆ✤ `*
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Mamo i Babciu, tam z góry nas doglądasz, przez uśmiech czasem przez łzy,
chociaż Cię nie ma wciąż pomagasz, czasem odwiedzasz we śnie... dzisiaj
jest nam jeszcze ciężko... uczymy się żyć bez Ciebie...
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥-aniołeczki ukochane ..:*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.