Janeczko najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie na dzisiaj i 4 dni mojej
nieobecności ...
Zgłoś SPAM
HALINA
Nadszedł taki straszny dzień, gdy wszystko rozpadło się.W momencie runął
cały świat, prysnęło szczęście i został tylko
żal...☆❀❤❀...ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ...❤❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..:*
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, TRUDNO ZAPOMNIEĆ O KIMŚ, KTO DAŁ TAK WIELE DO ZAPAMIĘTANIA..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿ Pamięć jest wieczną miłością ✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z modlitwą na kolejne 14 dni naszej nieobecności ✿
((░)) ✿ Prosimy wspierać naszą Córeczkę ✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...(*)..."Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."ŚWIATEŁKO MOJEJ
PAMIĘCI...(*)...(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
...ڿڰۣ✬ MOJĄ PAMIĘĆ I MODLITWĘ OFIARUJĘ TOBIE, JANKO...ڿڰۣ✬ ŻYĆ
BĘDZIESZ JUŻ WIECZNIE...ڿڰۣ✬
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twoje pamięci Janeczko Kochana ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
A ból nie mija...
Zatapia się w nas , osieroconych Rodzicach
przepełniając smutkiem –
najgłębszym z możliwych...
Wiecznym.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko Wiecznej Pamięci dla Ciebie Janeczko
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Śmierć nic nie zmienia, dzieli nas tylko czas..." Mamo i Babciu, niech
nasze modlitwy, dobre wspomnienia, palone znicze, składane kwiaty na Twoim
grobie pozwolą Ci spać spokojnie...
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to, co było skarbem na zawsze
zabrało... Światełko i modlitwa.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱ Każde wspomnienie, choć boli,
najmilsze sercu bo Was przypomina.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Światełko i modlitwę zostawiamy.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Tęsknimy ♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Zawsze będziemy Was kochać tak bardzo, bardzo ponad życie i tęsknić
będziemy.....bo przecież Byliście całym naszym życiem....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki Światełka za wszystkie dni ...:"(:*:*
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten smutny dwudziesty szósty Janeczko…dla Ciebie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.