Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janina Dudka


* 13.07.1952

 

+ 26.09.2013

Miejsce pochówku: Zabrze, cmentarz św. Henryka

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (40)
Licznik odwiedzin strony
203716
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie warto kochać(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy(❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tysiące światełek do Nieba,bo teraz tylko tego Ci potrzeba..Śpij spokojnie,myślami i sercem jesteśmy przy Tobie..
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Zróbcie Mu miejsce, Pan idzie z nieba..." Kochana Mamo i Babciu, zapalamy dla Ciebie światełko pamięci w święto Bożego Ciała... zawsze uczestniczyłaś w procesji... przynosiłaś gałązki drzew...
Zgłoś SPAM
HALINA
¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI W DNIU BOŻEGO CIAŁA DLA WAS ANIOŁKI...♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨)....I MODLITWA DO BOGA...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_ Aniołku _◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na twarzy, której nikt nie zauważy(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
(♥)(♥) Światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiam dla Ciebie Janeczko Kochana (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
(♥)(♥) Światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiam dla Ciebie Janeczko Kochana (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Iwona
Wieczny odpoczynek.....
Zgłoś SPAM
HALINA
__ ღ♥ღ ___Miłość, złożona do grobu, uczy nas, że miłość nigdy nie umiera. Miłość nigdy nie ustaje...A pamięć jest wciąż żywa...ღ♥ღ ❤❤_Światełko_____❤❤_Modlitwa....___❤❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ ŚWIATEŁKO ✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PAMIĘCI ✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ NIECH ✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PŁONIE ✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, ILE RAZEM DRÓG PRZEBYTYCH, ILE ŚCIEŻEK PRZEDEPTANYCH, ILE DESZCZÓW, ILE ŚNIEGÓW WISZĄCYCH NAD LATARNIAMI... OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA..."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Wszystko, co piękne odeszło na zawsze....jak więc odnależć wiosenne promienie słońca??? Aniołki Ukochane tak tęsknimy....
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   594   595   596   ...   758   759    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Józef Marchewczyk
27.09.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Zakład Pogrzebowy ,,Jasek"