Janeczko dla Ciebie wtorkowy promyczek,taki piekny,radosny jak Ty byłeś dla
Swoich Najbliższych:*:*:*:*
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
... nagle jakoś cicho zrobiło się w naszym życiu bez Ciebie... Mamo i
Babciu, pamiętamy... Już czerwiec... masz piwonie w wazonie...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy.[♥][♥][♥]. ..Światełko i modlitwę
zostawiamy...[♥][♥][♥]] Tęsknimy [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolejny Dzień Dziecka bez Ciebie Janeczko, bez Kochanej Babci swoich
Wników...światełko pamięci na dzisiaj...
Zgłoś SPAM
HALINA
"Niełatwo jest pogodzić się z tym, czym czasem obarcza nas życie.
Pozostaje mieć nadzieję i wiarę
w sens tych doświadczeń..."
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Pustka, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was...i tylko
marzymy o tym by mieć Was blisko....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż,
światełko
zaś oświetla Ci drogę (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Światełko i
modlitwę zostawiamy. (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █).
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tak trudno żyć…. Tak to prawda, każda z nas, która doświadczyła straty
dziecka wie o tym doskonale. Mówią, że czas leczy rany, ale to nieprawda.
Nasza rana nigdy się nie zabliźni.
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
HALINA
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO...[✿][✿]
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, LUDZIE NIE UMIERAJĄ, TYLKO ZNIKAJĄ NAM Z OCZU..." MAMO I BABCIU,
ŚWIATEŁKO W OSTATNI DZIEŃ MAJA...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Odpoczywaj
◕◕═════♣♣═════◕◕ Spokojnie
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śliczne światełko na słoneczną niedzielę.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀Chociaż samotność i tęsknota doskwiera,to Waszą obecność dziwnie
czujemy. bo nie ma Was ,a jesteście.❀❤❀ w sercach,myślach,wspomnieniach.
i choć to za mało,nie można cofnąć śmierci.❀❤❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.