I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janeczko najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie do samego Nieba na dzisiaj i dni
mojej nieobecności...[*]...Proszę o pamięc o naszym Bartusiu w czasie moejej
nieobecności.
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Tęsknimy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
HALINA
..☜•╬•☞ŚWIATEŁKO PAMIĘCI☜•╬•☞NA NIEDZIELĘ...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
... życie jest podróżą do wieczności... Mamo i Babciu, Twoja ziemska
podróż dobiegła końca... dla Twoich oczu słońce ziemi zgasło...wierzymy,
że jesteś TAM szczęśliwa...jesteś nadal w naszych sercach
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jaśniutkie światełka do nieba na wszystkie dni mej nieobecności
(szpital).Dziękuję za pamięć o mych bliskich i serdecznie pozdrawiam. Ela
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Wspomnienia, tylko tyle nam pozostało odkąd zabrakło Was....to tak niewiele,
prawie nic....nie możemy Was dotknąć, poczuć, przytulić....dlaczego???
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
HALINA
Czas nie zatrzyma się,nie zawróci.
Jedynie wierna pamięć,echem przywróci ten czas...
⊰♥⊱✿ ⊰♥⊱[[*]] ⊰♥⊱✿ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Cicho drzewa szumcie, naszej Mamy i Babci nam nie budźcie, niech w spokoju
spoczywa, Jej dusza szczęśliwa..." Babciu, wnuki Cię potrzebują...
zawsze miałaś czas dla nich... jakoś to ogarniamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤ ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE ❤❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamięć jest droższa od słów ..to nie był czas,to nie była pora
..:"(! Światełko pamięci aniołeczki kochane !***
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.