❤*•.¸(`❤*•.¸DWIE DROGI SIĘ SCHODZĄ W GOŚCINIEC ŻYWOTA..JEDNA TO
MIŁOŚĆ, DRUGA, TO TĘSKNOTA...`❤*•.¸URODZINOWA LAMPECZKA(`❤*•.¸
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
W dniu urodzin przesyłamy światełko pamięci i naszą modlitwę
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Dziś są Twoje urodziny..." Nasza pamieć i modlitwa w tym szczególnym
dniu... Mamo i Babciu, za wcześnie na wieczny sen... wnuki Cię potrzebują, a
Ciebie nie ma... zaraz do Ciebie jedziemy...
Zgłoś SPAM
Piotruś
Babciu, dziękuję... śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Mateusz
Babciu, dziękuję... śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Pamięć to skarb
człowieka..۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿. Dni nie zawsze są
łaskawe.۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿..Wszystko płynie jak
rzeka.۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿..Zostaniesz w pamięci na
zawsze.۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿.Światełko dla Ciebie۰̮
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANI P.JANECZKO..(*)
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
... gdy umiera ojciec umiera pół domu, kiedy umiera matka umiera cały dom...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy
ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy
ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
HALINA
Niedzielna lampeczka pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Zgłoś SPAM
HALINA
W PAMIĘCI I MODLITWIE JESTEŚ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Bóg nie obiecał słońca bez
deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu. Bóg obiecał siłę na każdy
dzień.•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i modlitwę
zostawiamy-♥-•♥
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Czas goi rany, wspomnieniami rekompensuje nam to, co straciliśmy..."
Jutro odpust w Kamilu, pojutrze Twoje urodziny... a Ciebie nie ma... już nie
jest tak samo... Mamo i Babciu, pamiętamy o Tobie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.