Od smutku do smutku
od łzy do łzy
dzień za dniem
upływają dni.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziesz między nami. W pamięci i sercach pozostaniesz
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Janeczko Kochana ...[*]... oraz zaległe URODZINOWE lampeczki
dla Ciebie do samego Nieba, niech oświetlają Ci dorę w Niebiosach...
Zgłoś SPAM
Ania
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu... pozostają na zawsze ___◕°❤
___ ¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★KOLEJNE 4 DNI GRUPA
WSPARCIA PO STRACIE WYRUSZA W INTENCJI NASZYCH BLISKICH I UKOCHANYCH DZIECI NA
PIELGRZYMKĘ ★☆♡♥♡♥♡♡♥♡♥☆★☆★
Zgłoś SPAM
rodzice Michała R.
P.Janeczko...Niech zawsze Ci płonie Światełko Pamięci otulone miłością i
tęsknotą.. [♥]
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był czas To nie była pora -aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko
pamięci .. !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Was Aniołki pozostaje w sercach
naszych na zawsze (°)(♥)(°)Światełko i modlitwę
zostawiamy(°)(♥)(°)Bądźcie szczęśliwi w raju(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Czy rozpoznasz nas gdy spotkamy się w niebie, czy uściśniesz nas gdy
spotkamy się w niebie, drogi kres nieznany jest jest..."
Zgłoś SPAM
Lucyna Mogiła z rodziną
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzisiaj Twoje Urodziny Janeczko...bardzo smutne Urodziny...przyjmij to
światełko i moją wieczną pamięć..Monika
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.