˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze
sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i
modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Czasem ktoś jest nam dany tylko na chwilkę. Trzeba to zrozumieć, gdy
nadchodzi czas pożegnania..."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała
Światełko Pamięci dla Pani p.Janeczko..[♥]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutno Janeczko...coraz smutniej..
Zgłoś SPAM
HALINA
⊰♥⊱
Nicością wszystko co będzie...bez Ciebie.
Nicością wieczność, gdy Jesteś w Niebie..
Już nie zobaczymy Twojego uśmiechu..
♥ڿڰۣڿ Światełko pamięci niech się tli..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamietam Janeczko...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie gasi żadne ukojenie, ból ten chowany jest skrycie,bo łez naszych
nikt nie rozumie,a dalej, dalej jest życie...♥(*)
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
zięć
Tak bardzo ufałaś Bogu... modlę się, aby Bóg był Twoją radością w
Niebie... spoczywaj w pokoju wiecznym...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niech Jej gwiazda wskazuje Ci drogę . Spójrz w niebo ...Ona tam jest i czuwa
nad Tobą.....Z pamięcią zapalam światełka dla Was aniołeczki ukochane :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjasniejsze lampeczki i pamięć dla Ciebie Janeczko...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I.
Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Nic już nie będzie takie samo,
Smutek, tęsknota i gorzkie łzy
Tylko wspomnienie pozostało .
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jedrusia
Dla Ciebie Janeczko...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▅▆▇▒░✿◥◣ PAMIĘTAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ ŚWIATEŁKO
◢◤✿░▒▇▆▅▃ MODLITWA ▃▅▆▇▒░✿◥◣ DLA CIEBIE
◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Janeczko Kochana ...[*]...
Zgłoś SPAM
HALINA
Niech pamięć o Tobie, będzie zawsze żywa...Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Ile razem dróg przebytych, ile ścieżek przedeptanych, ile deszczów, ile
śniegów wiszących nad latarniami... ocalić od zapomnienia..." Mamo i
Babciu, dzisiaj już chłodniej... śpij spokojnie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.