NADZIEJA GINIE OSTATNIA...A MY NADZIEJĘ TĄ MAMY ŻE PRZYJDZIE KIEDYŚ TEN CZAS
I WSZYSCY SIĘ SPOTKAMY...(°)(♥)(°)(♥)(°)..... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DAREM
MODLITWY .....(°)(♥)(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Życie jest tylko snem w drodze do śmierci..." Babciu, jedziemy na
świąteczny weekend do cioci Józi, będziemy wspominać... czuwaj nad naszą
podróżą... jesteś z nami...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★))☆ ☆((★ PAMIĘĆ i WIECZNE WSPOMNIENIE ZOSTAWIAMY★))☆ ☆((★
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze
trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[♥]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
POKÓJ TOBIE NA WIEKI...°-(¯`•♥•´¯)-°
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jesteś najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc... Tęczą na tle zachmurzonego
nieba Jesteś pamięcią w naszych sercach Jesteś.... ..( * ) ........((**))
........ (((***))) ......(((****))) ***
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać. (❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki kochane nasza Pamięć !
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli....☆☆☆((★★★ Tysiące
światełek i promieni słońca,niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez
końca....☆☆☆((★★★
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech to światełko oświeci Ci DROGĘ DO NIEBA
Zgłoś SPAM
zięć
,, Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci..."
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
rodzice Aneta Jucha
”*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią...Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną...♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę
zostawiamy”*°•♥•°*”
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko z modlitwą zostawiam dla Ciebie Janeczko Kochana...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i
daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.