Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności Janeczko..byłam na Grobach
swoich Rodziców...mieli Urodziny...zawsze pamiętam o Tobie..
Zgłoś SPAM
zięć
,, Oni nadal w naszych sercach, nadal są w naszych snach, nadal Ich obecność
czujemy..." śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
☆☆ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ☆☆
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO`
````❤```PAMIĘCI```❤`
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, NIE MA CIĘ TU, GDZIE BYŁAŚ, ALE JESTEŚ WSZĘDZIE, GDZIE MY
JESTEŚMY..." MAMO I BABCIU, PAMIĘTAMY...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam,
wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥
.•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿
♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA PANI P.JANKO...[♥].[♥]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ღ (¯`v´¯) .`•.¸.•´ ★ Dziwne jest nasze życie i losy nieznane.
Czasem zamiast planów pozostaje "Ostatnie Pożegnanie" Bóg Was
wziął do siebie-miał dla Was zadanie.. Pamięć w naszych sercach zostanie.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tam,za zamkniętymi oczami jest naszej wyobrażni kraina, w niej zapisujemy
chwile, które świat dla nas zatrzymał.Wrażenia,przeżycia,tęsknoty.Tam
przebywamy z Tymi,o których tylko marzymy.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Niech zawsze Ci płonie znicz mojej pamięci..
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.