Odeszła nadzieja , wiara , radość odeszła wraz z Wami. A co przyszło
tęsknota, ból, żal, wspomnienia i płacz. To wszytko co nam pozostało.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Niech to światełko oświeci Ci DROGĘ DO NIEBA.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Trudno jest powiedzieć - żegnaj na zawsze komuś najbliższemu"
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia - NA ZAWSZE;... Światełko i modlitwa
dla Pani p.Janko.[♥]
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma co już łudzić się,że żal,tęsknota kiedyś minie...no chyba
że,...gdy spotkamy się, w Niebiańskiej krainie...(°)(♥)(°) Modlitwa i
Jaśniutkie światełko dla Ciebie Aniołku (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[*] DLA CIEBIE, JANKO...⋰⋰ ۣ-✿ڿڰۣ❤ Wieczny
odpoczynek❤ ۣ-✿ڿڰۣ-⋰⋰.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥ Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła. Kiedy odchodzi
Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą
się wdziera tęsknota.♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤ ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE ❤❤ ODPOCZYWAJ W POKOJU ❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...nasza Pamięć aniołeczki !
,, Tam na dnie został twój ślad, głęboko tam, gdzie wciąż uśmiechnięta
twarz... i wielki żal, bo świat się pomylił, świat się pomylił..."
Babciu, chcemy wierzyć, że jesteś Tam szczęśliwa...
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
PAN Z ŻYCIA ZIEMSKIEGO POWOŁAŁ CIEBIE, JANKO DO KRAINY ŻYCIA
WIECZNEGO...BĄDŹ TAM SZCZĘŚLIWA...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej
nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu... pozostają na zawsze ___◕°❤
___ ¯¯¯¯¯¯◕°❤¯¯
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Pani p.Janko..;Na zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕Niedługo znów spotkamy się ,powróci radość, głośny
śmiech,przez chwile cały świat będzie nasz.Potokiem słów powitacie nas,
spojrzeniem, gestem jak we śnie,z miłością odmierzamy czas◕°☀◕
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze
zabrano....Dużo Łask Bożych.Modlitwa i Światełko do Nieba...Spoczywaj w
pokoju ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.