«♥»«♥» Płomyk znicza dla Ciebie niech nigdy nie
zgaśnie...«♥»«♥» Mam nadzieję że wiesz, że o Cię kochamy że o
Tobie myślimy....«♥»«♥» Tak smutno bez Ciebie...«♥»«♥» Żyj
życiem wiecznym «♥»«♥»
Zgłoś SPAM
zięć
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE...
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA PANI P.JANECZKO..[♥]
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Są chwile i ludzie, których się nie zapomina..." Babciu,
pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Miarą
Miłości*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* jest Miłość bez
miary*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* i nasza pamięć po wsze czasy naszego
istnienia*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* tęsknimy
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Odeszła nadzieja , wiara , radość odeszła wraz z Wami. A co przyszło
tęsknota, ból, żal, wspomnienia i płacz. To wszytko co nam pozostało.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
¸•*•¸•*•NIEDZIELNY PŁOMYK I MODLITWA O SPOKÓJ TWEJ
DUSZY...¸•*•¸•*•¸
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Być dziś przy Tobie to tylko marzenia…Zostaje nadzieja i wspomnienia
...Puste pytania... czemu tak się stało- brak odpowiedzi-czy tak być musiało
? Modlitwa i Światełko Pamięci (✰)♥(✰)♥(✰)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Janeczko..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥♥♥ Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła. Kiedy odchodzi
Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą
się wdziera tęsknota.♥♥♥ Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤)nie ma
dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy (❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Żal i żałoba mają w sobie coś świętego i nietykalnego,co winno być
pozostawione w spokoju,dopóki się samo nie wzniesie,jako mgła ku niebu i nie
rozejdzie po niezmiernych przestworzach." H.Sienkiewicz
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
✿⋞♡⋟✿ Bez Ciebie nie ma nic,jest tylko pustka,która nie daje
żyć....✿⋞♡⋟✿ Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i
tęsknotą ✿⋞♡⋟✿ Pokój Twojej Duszy...✿⋞♡⋟✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.