ODKĄD ODESZLIŚCIE..Jakby mniej kolorów mają kwiaty,tak jakoś smętniej i
ludzi obcych tak wielu wokół..Tak wiele się zmieniło..a może tylko w duszy
mej..bez WAS świat jest taki inny ❤Dziękuję za pamięć
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
•*❤*• Czas mija, a w nas wszystko pozostaje •*❤*• I nigdy nie
odejdzie •*❤*• jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie
•*❤*•
To nie był Czas To nie była Pora -aniołeczki Światełek tysiące za
wszystkie Dni ...W sercu i pamięci jesteście Zawsze !
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
W rozpędzonym czasie
rozsypują się dni jak perły
z pękniętego sznura.
Wyciągam rękę
chcę zatrzymać dzień,
noc,chwilę
by choć raz jeszcze dotknąć
i przytulić....
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
... Tak cicho, bez pożegnania zostawiałaś nas, w naszych sercach i umysłach
po wieczny czas...
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Janeczko Kochana...pamiętam..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko i pamięć Janeczko...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA PANI P.JANECZKO.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Przemija czas, przemija świat, tylko prawdziwe uczucia pozostają na zawsze, bo
stanowią część nieśmiertelnej Duszy. Światełko mojej pamięci[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀Chociaż samotność i tęsknota doskwiera,to Waszą obecność dziwnie
czujemy. bo nie ma Was ,a jesteście.❀❤❀ w sercach,myślach,wspomnieniach.
i choć to za mało,nie można cofnąć śmierci.❀❤❀
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Nie ma gorszego bólu, niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie
powróci..
Modlitwa i światełko Pamięci...[(¯✿¯)]...Ciesz się radością życia
wiecznego Janko...[(¯✿¯)]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Janeczko...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Mamo i Babciu, pamięć o latach spędzonych z Tobą sprawia, że jest nam
łatwiej...światełko na ten upalaną niedzielę...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy
ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy
ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.