Dla Ciebie światełko Janeczko,Twoi Wnukowie poszli do szkoły a Ciebie nie
ma...u nas ja jestem,ale nie ma mojego Wnusia...poszedłby do V klasy jak
Mateuszek....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
✿❤✿ Panie daj nam wiarę, że to ma sens...✿❤✿ I przekonaj, że tak
musi być.....✿❤✿ Modlitwa i Tysiące światełek i promieni
słońca,✿❤✿ niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez
końca....✿❤✿
Zgłoś SPAM
zięć
,, Można odejść daleko, by stale być blisko..." Babciu, wnuki
rozpoczęły szkołę, Mateusz już w klasie V, Piotruś z tytką dumnie
kroczył do I klasy... żal, że Ciebie nie ma... opiekowałaś się nimi.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak,
tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂
♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Światełko Pamięci i modlitwa Pani p.Janeczko •♥• tak bardzo nam Was
brakuje......
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty będziesz zawsze mą Miłością...Mym Skarbem...Mym Aniołem...Ty będziesz
zawsze w mym sercu w mej pa mięci...⋱⋱(❤)⋰⋰Modlitwa i światełko
Pamięci⋱⋱(❤)⋰⋰ Niech Bóg otoczy Cie Ojcowską miłością
⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janeczce smutne światełka pamięci dla Ciebie w ten ostatni dzień
wakacji....Twojej pamięci Kochana...[*]...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
«♥» Oczy od łez zamglone, myśli biegną hen w dal...Przedarły się przez
mgieł zasłonę, lat minionych ciągle żal...«♥»
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tam gdzie jest dużo światła, cienie są najgłębsze.Tam gdzie jest dużo
miłości, tęsknota jest największa.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
{+} Człowiek żyje tak długo,jak długo o nim pamiętamy.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
. I nie do końca piękny jest ten świat Gdy wciąż odwieczne prawa łamie.
Zabiera miłość, młodość, słońca blask Lecz my nie chcemy wiedzieć o
tym, że: Życie choć piękne tak kruche jest......
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
DZIELI NAS TYLKO CZAS....♥ (*)♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ Niech ten znicz
pamięci dla Was Aniołki ciągle płonie...Nim odnajdziemy się w Niebie i
ciszy po tamtej stronie...♥ (*)♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co
wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę
zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co
wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę
zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
zięć
,, Tułaczka moja już dobiegła kresu, dla moich oczu słońce ziemi zgasło. W
Tobie mój Panie znajdę pokój wieczny, Ty będziesz dla mnie Niegasnącym
Światłem..." Babciu, wnuki Cię potrzebują...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.