(❤)(♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać(❤)(♥)(❤) nie ma
dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy(❤)(♥)(❤)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥• Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Janeczko •♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią..Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną..♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę zostawiamy
”*°•♥•°*”
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Nie tak miało być...Odszedłeś w zaświaty ...a miałeś tu przecież
żyć" Niech Bóg otacza Cię nieskończoną miłością...A światło
niech Ci świeci..Zostawiam modlitwę i pamięć...♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
zięć
,, Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy cichej
przystani, odpoczywają w pokoju..." Mamo i Babciu, śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......Światełko pamięci dla Ciebie Janeczko
Kochana.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma Was przy nas i my tego nie zmienimy, nie zmienimy choć tęsknimy,
tęsknimy za Wami bo Was kochamy Aniołki.....
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..."(
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Niech ten znicz pamięci dla Was Aniołki ciągle płonie...Nim odnajdziemy się
w Niebie i ciszy po tamtej stronie..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANI P.JANKO...;Na zawsze w naszych sercach;
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°) Odpoczywajcie (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŻYJESZ W NASZYCH MODLITWACH, SERCACH,MYŚLACH I PAMIĘCI. WIERZYMY W TWOJE
SZCZĘŚCIE, W DOMU OJCA PEŁNYM MIŁOŚCI...(♥))(♥)(♥)..... MODLITWA I
ŚWIATEŁKO DO NIEBA .....(♥))(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[❤]
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
zięć
,, Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..." Babciu, wnuki pamiętają
o Tobie... byłaś najlepszą babcią na świecie... zawsze miałaś dla nich
czas... opiekuj się nimi... bądź z nich dumna...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.