W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tak bardzo serce boli bo nie ma Was już z nami a my tutaj wszyscy żyjemy
wspomnieniami (*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANI P.JANECZKO.
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
mama Tadzia Wójcika
Niech Bóg odpłaci Ci miłością za miłość
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Płacz czasu nie cofnie.Choć żal serce ściska.Wspomnienia zostaną na
zawsze we wszystkich.Choć teraz Twe miejsce z Aniołami w niebie,w każdym z
nas została jakaś cząstka Ciebie..."(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"
-aniołeczki !
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, DUSZE SPRAWIEDLIWYCH SĄ W RĘKACH BOGA..." BABCIU, ŚPIJ SPOKOJNIE...
PAMIĘTAMY O TOBIE...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥•*´¯`❀
Przemijanie to czas,który płynie i zamienia teraźniejszość i marzenia we
wspomnienia...
Pielęgnujmy je, bo to jedyne, co nam zostało po naszych kochanych bliskich...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Janeczce sobotnie światełko….
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.[★][★][★] Światełko i modlitwę zostawiamy★
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....[*][*]
Czas nie leczy ran tylko je zabliźnia,ból nie zmienia się, zmienia tylko swe
barwy, a miłość i tęsknota ciągle taka sama. ⋱⋱(❤)⋰⋰.....Dużo
Łask Bożych.Światełko Pamięci do Nieba.....⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
.-•*☆ ŚWIATEŁKO JAŚNIUTKIE DO NIEBA ŚLĘ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Serce nasze - tęskni i nadziei rwie się nić.Chociaż smutne są wspomnienia?
Dla tych wspomnień - warto żyć!Wieczne odpoczywanie,a światło niech ci
świeci..Zostawiam modlitwę i pamięć (❤)(♥)(❤)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.