Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Janina Dudka


* 13.07.1952

 

+ 26.09.2013

Miejsce pochówku: Zabrze, cmentarz św. Henryka

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (40)
Licznik odwiedzin strony
203985
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tak bardzo serce boli bo nie ma Was już z nami a my tutaj wszyscy żyjemy wspomnieniami (*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANI P.JANECZKO.
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
mama Tadzia Wójcika
Niech Bóg odpłaci Ci miłością za miłość
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Płacz czasu nie cofnie.Choć żal serce ściska.Wspomnienia zostaną na zawsze we wszystkich.Choć teraz Twe miejsce z Aniołami w niebie,w każdym z nas została jakaś cząstka Ciebie..."(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą" -aniołeczki !
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, DUSZE SPRAWIEDLIWYCH SĄ W RĘKACH BOGA..." BABCIU, ŚPIJ SPOKOJNIE... PAMIĘTAMY O TOBIE...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥•*´¯`❀ Przemijanie to czas,który płynie i zamienia teraźniejszość i marzenia we wspomnienia... Pielęgnujmy je, bo to jedyne, co nam zostało po naszych kochanych bliskich...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Janeczce sobotnie światełko….
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na mokrej od łez twarzy.[★][★][★] Światełko i modlitwę zostawiamy★
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy to ,co straciliśmy.....[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Jacek rodzice Anetki Jucha
»̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Światełko »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Pamięć »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Modlitwa »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Dla Ciebie »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Aniołku »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Smutno »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊ Tęsknimy »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆«
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czas nie leczy ran tylko je zabliźnia,ból nie zmienia się, zmienia tylko swe barwy, a miłość i tęsknota ciągle taka sama. ⋱⋱(❤)⋰⋰.....Dużo Łask Bożych.Światełko Pamięci do Nieba.....⋱⋱(❤)⋰⋰
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
.-•*☆ ŚWIATEŁKO JAŚNIUTKIE DO NIEBA ŚLĘ...     
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Serce nasze - tęskni i nadziei rwie się nić.Chociaż smutne są wspomnienia? Dla tych wspomnień - warto żyć!Wieczne odpoczywanie,a światło niech ci świeci..Zostawiam modlitwę i pamięć (❤)(♥)(❤)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Pani p.Janeczko..(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   567   568   569   ...   758   759    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Józef Marchewczyk
27.09.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Zakład Pogrzebowy ,,Jasek"