KTO ZAUFAŁ BOGU, BĘDZIE MIAŁ SZCZĘŚCIE WIECZNE...____★ ŚWIATEŁKO MOJEJ
PAMIĘCI ...★★
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Światełko na dzisiejszy dzień dla Ciebie[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥.....Nasz świat bez Was traci sens,nasze życie wciąż jest pełne łez,
♥ Modlitwa i Najjaśniejsze światełko mej pamięci dla Ciebie Aniołku ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Janeczko..[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
NAGLE I OKRUTNIE Z SERCA NAM WYRWAŁO...TO CO BYŁO SKARBEM...NA ZAWSZE
ZABRAŁO...
Zgłoś SPAM
zięć
,, Dusze sprawiedliwych są w rękach Boga..." Mamo, światełko za
wszystkie dni... pamiętamy te ostatni wtorek... śpi spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pokój Twojej duszy,posyłam modlitwę dla Twoich bliskich!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć to nie był Czas to nie była Pora ...tysiące
Światełek aniołeczki !.. za wszystkie dni problemy z internetem :"(!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Tak bardzo cierpimy,znowu tyle bólu w nas ..dlaczego?:"(..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Jesteście w naszej pamięci..w sercach naszych zostały zapisane dawne czułe
gesty – uśmiech, słowa..Nie jesteście obok, trwa rozmowa..nasze słowa
niesie do Was dym zapalonego znicza i nasza tęsknota..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."milczenie zranionych serc…w
milczeniu,otulamy się wspomnieniami..[*] Światełka za dni nieobecności
problemy z netem wystąpiły pozdrawiam
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Mamo i Babciu, za kilka dni będzie już 2 lata.... pamiętamy jak odchodziłaś
po cichu, bez słowa skargi, pełna wiary... każdemu z nas na różny sposób
brakuje Ciebie... Mati i Piotruś wspominają
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Janko..♥.. Im dłużej Was nie ma,
tym większy ból i tęsknota..♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
JANKO, SPOKOJNEGO SNU...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Tak bardzo serce boli bo nie ma Was już z nami a my tutaj wszyscy żyjemy
wspomnieniami (*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.