__.*`,.*`. ¸.•’ Patrzymy na zdjęcia Wasze chłoniemy każde spojrzenie..
uchylamy wspomnień kotarę.. wszystko mamy przed oczami.. w zadumie się
zatracamy i łza też spadnie czasami. POKÓJ TOBIE WIECZNY..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
JANECZKO (..)nikt nie umiera.Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich
dusz,z których każda miała swe zadanie do spełnienia.Bowiem wszystko,co
istnieje pod słońcem,ma jakiś cel.P.Coelho „Piąta GóRA
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"
-aniołeczki !
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli... Nikt,kto nie przeżył tak
smutnej rozłąki, nie wie jak ona boli......
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli... Nikt,kto nie przeżył tak
smutnej rozłąki, nie wie jak ona boli......
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Mamo i Babciu, Ty nadal jesteś w naszych sercach, nadal jesteś w naszych
snach, nadal Twoją obecność czujemy... czuwasz nad nami....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Pani kochana p.Janko..♥..; NA ZAWSZE W NASZYCH
SERCACH ;
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
*))) Odeszłaś od nas,lecz ciągle jesteś z nami (((*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołeczki tysiące Światełek za wszystkie dni
...:*:*!
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(°)(♥)(°) Odszedłeś w Wszechświat daleki...bądź TAM,szczęśliwy na
wieki....(°)(♥)(°) Modlitwa i światełko Pamięci... (°)(♥)(°) Niech
Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością.(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
zięć
,, Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci swoich bliskich..."
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Światełko i modlitwa na dzisiaj
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.