+ ROMAN NOSAL ( + 25.09.2014) SĄSIEDZIE TO JUŻ ROK... NIECH DOBRY BÓG
PRZYGARNIE TWOJĄ DUSZĘ DO SIEBIE, DZISIAJ W NASZYM KOŚCIELE BĘDZIEMY SIĘ ZA
CIEBIE MODLIĆ...
Zgłoś SPAM
Józek
GRAŻYNA KRÓL ( + 25.09.2013) PANI GRAŻYNKO, TO JUŻ 2 LATA, ODESZŁA PANI
DZIEŃ PRZED MOJĄ TEŚCIOWĄ, CHOROBA WAS POKONAŁA... PAMIĘTAM NASZE PORANNE
POGADUCHY PRZY KAWIE... SPOKOJNYCH SNÓW...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Ludzie odchodzą tak szybko... i zostawiają ludzi, którzy za nimi
tęsknią..." Babciu, brakuje nam Ciebie...mówią, że nie ma ludzi
niezastąpionych, ale Ciebie nikt nie zastąpi...
Zgłoś SPAM
Ania
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANI P.JANKO..♥..;Na zawsze w naszych
sercach;
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czy tęsknisz, czy pamiętasz ? Czy dociera do Ciebie, że my cierpimy, kochamy,
pamiętamy o Tobie ,a na znak świeczkę zapalamy (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Światełko i modlitwę zostawiam (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Jesteście z nami...w naszych sercach, w naszych myślach zawsze będzie Wasze
miejsce, nasza miłość i pamięć otula Was każdego dnia Kochani..
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
"Nasze światełko płynące prosto z serca...♥(*)"
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Janeczko,cudowna osobo jak moja matulka,dla Ciebie modlitwa i pamięć i znicz
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza,
straszne milczenie i puste miejsce... Ciebie już nie było". Mamo i
babciu, w czwartek 2013 odeszłaś cicho i spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
JANECZCE pamięć i modlitwa ...[*]...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
✿ Wieczne odpoczywanie...racz JEJ dać Panie..✿.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie i tęsknota pozostaną na zawsze...(♥) Modlitwa i światełko
Pamięci (♥)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Piękne Wspomnienia… zostawiłeś Ty po sobie...Niech Ci ziemia lekką
będzie...Niech niebo czuwa nad Tobą...{{{♥}}}...Modlitwa i Światełko
pamięci otulone miłością ...{{{♥}}}...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Janeczce jesienne już światełko...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci JANECZKO...[*]....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło"..aniołeczki nasza pamięć :"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.