Pustka, bo Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć...i tylko marzymy o tym, by mieć Was blisko Aniołki...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Z nadzieją w sercach czekamy,że kiedyś na pewno się spotkamy...Została nam
po Tobie miłość,wspomnienia i pamięć...† ♥ † † ♥ † † ♥
Spoczywaj w pokoju...† ♥ † † ♥ † † † ♥
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
ZAWSZE BĘDZIESZ WŚRÓD NAS...[*]
Zgłoś SPAM
Ania,Maciek,Ola i Wojtek
Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie...
Ciociu pamiętamy...
Zgłoś SPAM
zięć
Mówią, że nie ma ludzi niezastąpionych, nic bardziej mylnego...Babciu,
zabrakło Ciebie... Mateusz i Piotruś, często mówią: ,,jakby była babcia
Jasia, to..." śpij spokojnie, chociaż jeszcze za wcześnie
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, PIELGRZYMKA MOJA JUŻ DOBIEGŁA KRESU, DLA MOICH OCZU SŁOŃCE ZIEMI ZGASŁO,
W TOBIE MÓJ PANIE ZNAJDĘ POKÓJ WIECZNY, TY BĘDZIESZ DLA MNIE NIEGASNĄCYM
ŚWIATŁEM..." MAMO I BABCIU... ŻAL...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Boże,miłosierny Panie,obchodząc rocznicę śmierci Twojej służebnicy
JANINY,prosimy Cię, abyś jej duszy dał miejsce w niebie,błogosławiony
pokój i jasność Twojego światła..Amen.
Pokój Jej duszy..
Zgłoś SPAM
Marysia
Zdrowaś Maryjo łaski pełna Pan z Tobą ....Wieczny odpoczynek racz dać Jej
Panie ...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
"""""""""" Wieczne
odpoczywanie racz jej dać Panie. Smutne rocznicowe światełko i modlitwę
wysyłam Ci Janino do nieba
""""""""""
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.