Bez Ciebie...każdy dzień jest szarym cieniem na ścianie,łzą na policzku,
płaczem.Bez Ciebie...milknie śmiech,słowa tracą sens.Bez Ciebie..tak
smutno,tak bardzo źle... [۩][۩][۩][۩][۩]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤)Takie ciche,ciche święto,rozjarzone świeczkami.Dzień, w którym
Serce,Pozdrawia,Pamięta,Tych co Rozstali się z Nami.Modlitwa i światełko,w
ten Dzień Zaduszny,dla Ciebie Pokój Twojej Duszy.(❤)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci JANECZKO...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
Mamo i Babciu, tak wielu Cię mile wspomina... wczoraj wspominaliśmy ciocię
Basię, Sławka... dzisiaj Was wszystkich otulamy naszą miłością...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Wioletta Z rodziną
Spoczywaj w spokoju. ŚWIATEŁKO DO NIEBA
Ś
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Marysia
światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Janko, dzisiaj w niebie wszyscy święci maja bal, niech raduje się Twa dusza
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czas pamięci i refleksji dzień palącego się znicza okres kwitnącej
chryzantemy i naszego ludzkiego oblicza ... [۩] [۩] [۩] [۩]¸.•*´¨`*•
.Modlitwa i światełko pamięci¸.•*´¨`*• . [۩] [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]] Śpij spokojnie [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W ten czas zadumy...nam przemijaniem...Pokój wieczny daj swojej służebnicy
Janinie...miłosierny Panie.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
JANECZKO na te dni zadumy zostawiam płomyki pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Za serce co nagle zgasło bez skargi słów,westchnij przechodniu i modlitwę
zmów(*) Światełko na dzisiejsze Święto.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Zapłonęły cmentarze lampkami miłości, dla tych co odeszli w Krainę
Wieczności... Spoczywajcie w Pokoju Aniołeczki ukochane Nasze :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Cudowny czas, gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień...
Tęsknimy, a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc
serce...[*] Światełko na Wszystkich Świętych
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...Odpoczywaj w pokoju wiecznym ...[۩] [۩] [۩] [۩] Zostawiam modlitwę
i światełko pamięci ...[۩] [۩] [۩] [۩]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.