Kochana Mamo i Babciu, masz już pięknie ubrany w kwiatach i zniczach swój
nowy dom... Jutro będziemy wpatrywać się w Twoje zdjęcie, wspominać Twoją
dobroć. Masz takie wspaniałe wnuki, czuwaj Babciu..
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Bez Was Kochani każdy dzień jest szarym cieniem na ścianie, łzą na
policzku, płaczem. Bez Was Kochani milknie śmiech, słowa tracą swój sens.
Bez Was Kochani tak smutno, tak bardzo źle.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lampiony i świece zapalone. Na płycie mogiły przeznaczenia... W dowód
pamięci Tych co odeszli, których los skreślił z księgi istnienia...Janko,
pokój Tobie na wieki... ((*))
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Wśród cmentarzy cichych uliczek, jak wierna pamięć palą się
znicze..." Mamo, był dzisiaj u Ciebie Piotruś z rodziną, odwiedzają
Cię sąsiedzi... w tych dniach jesteśmy blisko Ciebie...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Dudka Krystyna
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Światełko i
modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
ڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿ KOCHANE ANIOŁKI
ڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Przyjmij Janeczko naszą modlitwę
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ Wieczność przyszła za wcześnie... ♥ Tysiące światełek do Nieba,bo
teraz Ci tego potrzeba..Śpij spokojnie,sercem i myślami jesteśmy przy Tobie
♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nam bardzo trudno zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, że dobrych, kochanych
ubywa, na wieczność tracimy nadzieję.......
Zgłoś SPAM
Iwona z rodziną
ku pamięci....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Miłość jest pięknym uczuciem, najpiękniejsze jednak to tęsknota,
wypływająca z miłości...z miłości do Ciebie JANECZKO ...[*]...
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, Nadzieja jest jak słońce, z nią wszystko wydaje się piękniejsze..."
Mamo, tak trudni się pogodzić z Twoim odejściem... jesteśmy prawie
codziennie u Ciebie... żal...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
POKÓJ TWOJEJ DUSZY*-:¦:-❤*-:¦:-❤.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama tata babcia brat Tadzia W
Kochałaś i wciąż jesteś kochana,odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Gdyby tak można było
Zamknąć oczy, nie myśleć.
Nie męczyć się rozmowami.
Zamknąć oczy i usnąć,
Odpłynąć z aniołami.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.