Światełko pamięci dla Ciebie Janeczko na ten kolejny smutny dzień
listopada...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamięci i modlitwa dla Pani p.Janko •♥•
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie,ale i w pamięci miliony
uśmiechów,wspomnień i radość,że Byłeś.......
(°)(♥)(°)(°)(♥)(°)... Niech pamięć o Tobie wiecznie
trwa...(°)(♥)(°)(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
zięć
,, Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich
myśląc i kochając..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć,to ciągła tęsknota tych,którzy tu jeszcze zostali..za
wszystkimi,którzy już odeszli,a myśmy Ich bardzo kochali.Zapalam Wam Aniołki
płomyczek,by Was poprowadził..przez wieczne życie.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.