♥♥♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥♥♥-Aniołeczki wy Żyjecie w Nas ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Dobry Jezu a nasz Panie Daj Jej wieczne spoczywanie(+)(+)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA PANI P.JANKO...♥...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot .
Jaśniuteńkie światełko zapalam dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
zięć
LUDZIE ODCHODZĄ... PAMIĘĆ POZOSTAJE... LISTOPADOWE ŚWIATEŁKO ZADUMY...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jeden Człowiek....Jedna Dusza......A morze łez i bezkresne cierpienie....Niech
znicze pamięci połączone z naszą miłością ogrzewają Wasze Dusze Aniołki
Ukochane....[۩] [۩] [۩] [۩] [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
Niech Pan da Ci radość wieczną
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lampeczka pamięci...-·´( ♥ ) `·- .
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poranne zasnute mgłą najjaśnieksze światełko pamięci dla Ciebie JANECZKO
wysyłam do samego Nieba ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
✿◥◣ ◢◤✿Dla Ciebie za wczoraj i na dzisiaj światełko i
modlitwa✿◥◣ ◢◤✿z uwagi na pobyt w szpitalu i operację taty Anetki
światełka nie będą dodawane każdego dnia,ale modlitwa i pamięć
codzienna✿◥◣ ◢◤✿
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Smutny jest świat gdy odchodzi najukochańsze sercu życie,kiedyś było
inaczej: marzenia,radości,a teraz tylko- wspomnienia.Światełko na dzisiaj dla
p.Janki[*]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❀❤❀..... [۩] [۩] [۩].... MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ....[۩] [۩]
[۩].....❀❤❀
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak
szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia...aniołeczki
ukochane Światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.