,, Tam na dnie został Twój ślad, głęboko tam , gdzie wciąż uśmiechnięta
twarz..." Mamo i Babciu, będziemy zawsze pamiętać o Tobie...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Zeschłe liście wiatr przerzuca,słychać czyjeś łkanie.Wieczny pokój racz
Jej dać Miłosierny Panie.
Zgłoś SPAM
Jola
"Nie tak miało być...Odszedłeś w zaświaty...a miałeś tu przecież
żyć"[۩] __ღ✿ღ___[۩] Niech Bóg otacza Cię nieskończoną
miłością....[۩] __ღ✿ღ___[۩] A światło niech Ci świeci...[۩]
__ღ✿ღ___[۩]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Śmierć,to słowo,które bolesny cios zadaje,kończy się ŻYCIE,kończy się
ŚWIAT...tylko pustka,tylko żal w duszy zostaje a w sercu wieczny ślad-ŚLAD
po Tobie Janeczko...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
-✿ڿڰۣ❤ Wieczny odpoczynek-✿ڿڰۣ-❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy odchodzą Ci których kochamy, samotność, bezsilność, ból przepełnia
nasze serca, ale żyjemy dalej, najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY
ODESZLI...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀ ❀.❤. ❀❤ ❀.❤ ❀ ❀Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w
nas,nawet w szarych dniach,kiedy wszystko okrywa się smutkiem ❀ ❀.❤.
❀❤ ❀.❤ ❀ ❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀ ❀.❤. ❀❤
❀.❤ ❀ ❀
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Pani p.Janko..♥..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
janeczko Twojej pamięci....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
A cisza będzie trwać...
Niechaj trwa.
Bo w ciszy łatwiej zapamiętać,
to co życiem było niedawno.
Gest i uśmiech,
i oczu blask,
i twarz tak bliskiej, kochanej OSOBY...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa dla Ciebie.
”*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią...Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną..♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę
zostawiamy”*°•♥•°*”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.