Najjaśniejsze płomyczki dla Ciebie Janeczko Kochana... [*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia o Tych co byli i tak boleśnie odeszli...nadal są w naszych
sercach,naszych snach,nadal Ich obecność czujemy...tylko Ich dotknąć nie
możemy.....Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))TĘSKNIMY
❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))❤≺¯≻❤((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Modlitwa i Światełko Pamięci
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Wspomnienia pozwalają na chwilę szczęścia ... bo pomyśleć to znaczy
wciąż pamiętać ..." ¤**¨¨*¤.[۩] [۩] [۩] ¤**¨¨*¤. Jasne
Światełko Pamięci do Nieba ¤**¨¨*¤.[۩] [۩] [۩]¤**¨¨*¤.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Janeczko niech Bóg wynagrodzi miłość ,którą tu dawałaś
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
POKÓJ WIECZNY DLA TWEJ DUSZY...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak,
tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂
♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
Marysia
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Pani p.Janeczko..[♥]...Na zawsze w naszych
sercach...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota otulona ciszą,łzy kapią spod powiek...Bez Ciebie tak trudno żyć,i
serce wiecznie w żałobie.ღ♥ღ (*)ღ♥ღ ...Modlitwa i światełko
Pamięci... Bądź szczęśliwy w domu Pana... ღ♥ღ(*)ღ♥ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.