Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Janeczko..♥..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ԑ̮̑♦̮ɜܓNiedzielne światełko pamięci dla Ciebie Janeczko Kochana
ԑ̮̑♦̮ɜܓ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
....❤️ Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano...To co było skarbem,na
zawsze zabrano...❤️....¤**¨¨*¤[۩] [۩] [۩] JESTEŚ W MOJEJ PAMIĘCI I
MODLITWIE KAŻDEGO DNIA.[۩] [۩] [۩] ¤**¨¨*¤
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
Rodzina Marchewczyków z Morawicy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ— TĘSKNIMY☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
⋱⋱⋱♡ . Pamiętam ڿڰۣ–⋱⋱⋱♡ .Światełko niedzielne z
modlitwą w Twojej intencji zostawiam...⋱⋱⋱♡ .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć nie jest w stanie rozdzielić tych,co tak naprawdę się
kochają.Śmierć nie zmieni niczego w naszych sercach,pozostanie tylko ból i
żal..i Cisza krzycząca niespełnieniem...Modlitwa i Pamięć [*]
Babciu, jutro już Adwent. Twój Adwent dobiegł końca... wieniec adwentowy
jest na Twoim grobie... czuwaj razem z nami... pamiętamy o Tobie. Śpij
spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie Janeczko Kochana...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze
trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co
wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę
zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )Tęsknimy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.